1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. پیامک قرارداد خودرو های وارداتی به خریداران ارسال می شود

پیامک قرارداد خودرو های وارداتی به خریداران ارسال می شود

20 فروردین 1402
  • 1

قبلا اعلام شده بود که قرار است اولین سری خودرو های وارداتی طی هفته جاری تحویل خریداران شود. سخنگوی وزارت صمت نیز در این رابطه اعلام کرد که در این هفته پیامکی برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود تا برای تنظیم قرارداد به شرکت مراجعه و اقدام کنند.

چهارشنبه هفته گذشته بود که امید قالیباف، ضمن اشاره به واردات و عرضه ۱۱۰۸ دستگاه خودروی وارداتی که بیش از ۴۰۰ دستگاه آن، چانگان بوده است، اعلام کرد: این هفته (۱۹  تا ۲۵ فروردین ماه) به احتمال بسیار زیاد خودروها تحویل داده خواهند شد. پس از ارسال دعوتنامه برای مشتریان، فرآیند تکمیل وجه آغاز و روند تحویل خودروها آغاز می‌شود.

حال این مقام مسئول در وزارت صمت این احتمال تحویل در هفته جاری را قطعیت بخشیده و اعلام کرده است که برای ثبت‌نام‌کنندگان این ۱۱۰۸ دستگاه خودروی وارداتی پیامک اطلاع‌رسانی در این هفته ارسال می‌شود تا برای عقد قرارداد اقدام کنند.

به گفته سخنگوی وزارت صمت، این عرضه، نخستین عرضه خودروهای وارداتی است که از سوی شرکت سایپا و برای متقاضیان خودروی چانگان CS۳۵ صورت خواهد پذیرفت.

گفتنی است که خودروهای وارداتی در چند وضعیت ممکن است وجود داشته باشند: یا از کشتی در حال بارگیری هستند، یا در راهند یا ترخیص شده و در گمرکات هستند یا بر خط تولید قرار دارند؛ بنابراین خودروهای وارداتی در یکی از این مراحل، فرآیند واردات برای رسیدن به کشور را طی می‌کنند.

منبع ایسنا


نظرات

  • محمود محمود (25 فروردین 1402 ساعت 19:15)

    پس کی اعلام میشه از اول برج دوزاده پول مسدود کردن