1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. ایستادگی شورای رقابت بر قیمت مصوب مونتاژی ها

ایستادگی شورای رقابت بر قیمت مصوب مونتاژی ها

24 اردیبهشت 1402
 • 5

سخنگوی شورای رقابت ضمن تاکید بر ایستادگی اعضای شورا روی قیمت های مصوب، اعلام کرد که قیمت مصوب خودرو های مونتاژی تغییر نخواهند کرد.

اسماعیل شجاعی با تأکید بر اینکه شورای رقابت قصد ندارد قیمت خودروهای مونتاژی را تغییر دهد، اعلام کرد که اعضای شورای رقابت روی همان قیمت‌هایی که مصوب کرده‌اند، ایستادگی خواهند کرد. وی بیان کرد که مصاحبه‌اش در مورد احتمال تغییر قیمت خودروهای مونتاژی، بد برداشت شده است.

وی افزود که منظور از حرف‌هایم این بود که قیمت‌هایی که مصوب شده، دائمی نخواهد بود، اما به طور کلی مصوبه شورای رقابت در مورد خودروهای مونتاژی برقرار خواهد بود. این موضوع به وزارت صنعت، معدن و تجارت هم ابلاغ شده است و باید اجرا شود.

سخنگوی شورای رقابت در مورد سایر خودروهای مونتاژی که قیمت آن‌ها اعلام نشده است، اظهار کرد که سازمان حمایت باید قیمت‌ها را به کارگروه بیاورد تا مورد بررسی قرار بگیرد، اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

بر اساس گزارش منتشر شده، قیمت خودروهای مونتاژی در هفته قبل توسط شورای رقابت مصوب شد و پس از آن با واکنش وزارت صنعت، موضوعیتی پیش آمد. در این بین، اظهارات متفاوتی از سوی شورای رقابت منتشر شد که باعث شد شائبه‌ای در مورد تغییر قیمت خودروهای مونتاژی ایجاد شود. اما در نهایت، سخنگوی این شورا این موضوع را تکذیب کرد.

منبع Car.ir


نظرات

 • حسام حسام (27 اردیبهشت 1402 ساعت 15:25)

  درود بر شورای رقابت فقط لاماری رو از قلم نندازید چراغ خاموش گرون کرده کسی حرفی ازشون نمیزنه شرکت آرین پارس متور رو از قلم نندازید چه خبره ابنقد افزایش قیمت

 • محمد رضا صالحی محمد رضا صالحی (26 اردیبهشت 1402 ساعت 18:27)

  درود بر شرف اسماعیل شجاعی و همکارانش در شورای رقابت امیدوارم که بتوانند در راهی که در پیش گرفتند موفق و ثابت قدم باشند

 • قلی سردسته قلی سردسته (25 اردیبهشت 1402 ساعت 20:16)

  دروغ فریب است دست همه شان توی یک کاسه هست پشت پرده تبانی کرده اند ملت را لخت کنند و مفلس و فقیر. منافع به جیب رژیم و عمالش میرود همه چیز دست خودشان هست منافع خودروسازی به جیب ولی وقیح و نوکران سرسپردگانش میرود تمام. این حرفها را برای خودشیرینی ردگم کنی انحراف اذهان عمومی میزنندحکومت ایران عملا ضدمردمی ترین رژیم دنیاست که با مردم خودش با حقه کلک فریب دروغ دغل دزدی کلاهبرداری زورگیری راهزنی رفتار میکند .

 • ماریا ماریا (25 اردیبهشت 1402 ساعت 12:20)

  طبق آخرین خبرها شورای رقابت کوتاه اومد و قبول کرد مونتاژی ها به قیمت بهمن ۴۰۱ بفروشن

 • بهروز بهروز (24 اردیبهشت 1402 ساعت 13:46)

  شورای رقابت جزو بی خاصیت ترین و غیرضروری ترین شوراهاست و هیچ وقت تصمیماتش عملی نشده است. اصلا روش درست قیمت گذاری رقابت در بازار به کمک واردات است، نه شورای رقابت!