1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. مجلس ایرادات سامانه یکپارچه را بررسی می‌کند

مجلس ایرادات سامانه یکپارچه را بررسی می‌کند

7 خرداد 1402
  • 0
نایب‌ رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، به مشکلات موجود در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها اشاره کرد و گفت که این مشکلات در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
علی جدی، درباره ایرادات مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، اظهار کرده است که مردم به چند دلیل در ثبت‌نام درین طرح دچار سردرگمی شده‌اند. اولین دلیل، افرادی هستنده در مرحله نخست عرضه خودرو ثبت‌نام کردند، اما به دلایلی از ادامه شرکت در این طرح انصراف دادند اکنون نمی‌توانند در مرحله دوم شرکت کنند زیرا سیستم اجازه شرکت در دومین مرحله فروش یکپارچه خودرو را نمی‌دهد. دومین ایراد موجود در این طرح، عدم مشخص بودن قمت برخی خودروهای عرضه‌شده در مرحله دوم است. همچنین، مشخص نیست که درباره برخی خودروهای مونتاژی، قیمت شورای رقابت ملاک است یا قیمت کارخانه. این موضوعات سردرگمی متقاضیان را در پی داشته است.
نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز افزوده است که در روزهای پایانی انتخاب خودرو برای متقاضیان خرید خودرو هستیم و ایراداتی همچنان وجود دارد. با این حال، ایرادات و مشکلات موجود در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
منبع Car.ir


نظرات