1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. دور سوم فروش یکپارچه در راه است؟

دور سوم فروش یکپارچه در راه است؟

17 خرداد 1402
  • 0

با وجود گذشتن تنها یک هفته از پایان دور دوم فروش یکپارچه خودرو ها، بسیاری از متقاضیان خرید خودرو منتظر آغاز دور سوم فروش یکپارچه هستند. اما این سوال مطرح است که آیا مرحله بعدی فروش یکپارچه اصلا انجام می شود؟ و در صورت انجام، زمان آن چه وقتی خواهد بود؟

در همین زمینه مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو با اشاره به تداوم روند فروش یکپارچه خودروها آغاز مرحله سوم سامانه یکپارچه به‌زودی خبر داد و گفت: طرح فروش یکپارچه خودرو ختم به این دو مرحله نخواهد شد، اما اینکه فرآیند مرحله سوم دقیقا چه زمانی باشد، هنوز مشخص نیست و قطعا پس از اتمام مرحله دوم، برای مرحله سوم و اجرای آن برنامه‌ریزی صورت خواهد گرفت.

مهدی تقدسی تشریح کرد: با توجه به چالش‌های برگزاری مرحله دوم از جمله غیبت ایران خودرو که مورد انتقاد بسیاری از متقاضیان قرار گرفته، از حالا بسیاری مشتاق برگزاری مرحله سوم فروش یکپارچه خودرو با حضور این شرکت هستند.

وی درباره تنها تفاوت مرحله اول فروش یکپارچه خودرو با مرحله دوم توضیح داد: تنها تفاوت این مرحله از فروش خودرو با مرحله نخست، این است که طرح جایگزینی خودروهای فرسوده هم اضافه شده و همچنین متقاضیان از همان ابتدا می‌توانند پنج اولویت خودرویی خود را تعیین کنند.نظرات