1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. وزیر صمت جدید 28 خرداد رای اعتماد می شود؟

وزیر صمت جدید 28 خرداد رای اعتماد می شود؟

21 خرداد 1402
  • 0

یکی از اعضای هیات رئیسه مجلس نامه معرفی وزیر پیشنهادی صمت را اعلام وصول کرد.

در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی، احمد نادری عضو هیات رئیسه مجلس نامه رئیس جمهور برای معرفی عباس علی‌آبادی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را به شرح زیر قرائت کرد:

«در اجرای اصل 133 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بدین وسیله جناب آقای عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت را به همراه مشخصات و سوابق و رؤس برنامه ایشان برای اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود.»

همچنین براساس گفته های نادری، جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت روز یکشنبه هفته آینده مورخ 28 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

احمد نادری در این باره اظهار کرد: با توجه به این‌که در جلسه علنی امروز مجلس نامه معرفی عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شد، جلسه‌ بررسی صلاحیت این گزینه پیشنهادی هفته آینده برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این احتمال وجود دارد که در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت رئیس جمهور هم حضور پیدا کرده تا ضمن دفاع از آقای علی‌آبادی لایحه برنامه هفتم را هم تقدیم مجلس شورای اسلامی کند. 

این عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان گفت که از امروز کمیسیون‌های تخصصی مجلس موضوع بررسی صلاحیت و برنامه‌های آقای علی‌آبادی را در دستور کار دارند.

منبع Car.ir


نظرات