1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار خودرو
 4. پلس عامل آتش گرفتن دو دستگاه تویوتا پرادو شد!

پلس عامل آتش گرفتن دو دستگاه تویوتا پرادو شد!

پلیس عامل آتش گرفتن دو دستگاه تویوتا پرادو شد!
8 تیر 1402
 • 2

در یک عملیات انتظامی در شهرستان سیریک استان هرمزگان، قاچاقچیان برای فرار از دست پلیس اقدام به آتش زدن دو عدد تویوتا پرادو به ارزش 14 میلیارد تومان کردند و سپس متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز بیان کرد: ماموران انتظامی شهرستان سیریک در ادامه طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز با انجام کار اطلاعاتی در پی خبر واصله مبنی بر ورود خودروهای لوکس خارجی به این شهرستان، بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مامورین پس از بررسی صحت موضوع با تشکیل یک تیم به محل مورد نظر اعزام و پس از گشت زنی و تعقیب و مراقبت‌های محسوس و غیر محسوس با هدف برخورد قاطع با قاچاقچیان با اجرای طرح مهار کلیه، مسیرهای عبوری قاچاقچیان را مسدود کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار کرد: قاچاقچیان با مشاهده ماموریان و با توجه به مسدود بودن راه فرار آنان، بدون توجه به دستور پلیس با آتش زدن دو خودرو پرادو قاچاق به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال از محل متواری شدند. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان این که تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری عامل قاچاق خودرو ادامه دارد، از عموم شهروندان و مردم فهیم وقدر شناس استان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه فعالیت غیرمجاز و قاچاق در سطح خرد و کلان توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان و مجرمان اقدام شود.



نظرات

 • حامد حامد (8 تیر 1402 ساعت 19:22)

  سلام
  - در نوشتن عنوان خبر کمی انصاف داشته باشید.
  - بازدید بیشتر ارزش توهین به پلیس را ندارد.
  - (غیر از بی انصافی) در تیتر زدن هم آنقدر بی دقتی شده که بجای پلیس نوشتید "پلس".
  سالهاست که اخبار سایت شما را دنبال می کنم و از شما متشکرم ولی چند وقتی ست احساس می کنم در بعضی خبرها مثل قبل اخلاق و انصاف در نظر نمی گیرید.
  موفق باشید.

  علیرضا میرهادی علیرضا میرهادی (8 تیر 1402 ساعت 21:00)

  حامد جان ممنونم از حسن نظرتون نسبت به سایت ما و بابت انتقادتون هم ازتون تشکر می‌کنم.
  حتما مواردی که ذکر کردید رو برای سایر مطالب سایت در نظر می‌گیریم.