1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. قیمت های جدید شورای رقابت به دستور رئیس جمهور لغو شد

قیمت های جدید شورای رقابت به دستور رئیس جمهور لغو شد

26 تیر 1402
  • 2

در جلسه روز گذشته هیئت دولت، رئیس جمهور با تاکید بر این که شورای رقابت به چه انگیزه‌ای قیمت خودروهای مونتاژی را افزایش داده است؟ او معاون اول خود و وزرای اقتصاد و صنعت را به عهده داشت که این روند را بررسی و بهبود بخشند. رئیس جمهور اظهار کرد که در سال "رشد تولید و کنترل تورم"، بخشی از کالاها بدون دریافت مجوزهای لازم، باعث افزایش قیمت شده‌اند و این وضعیت پذیرفتنی نیست. او افزود که دستگاه‌ها باید در برابر گرانی و تورم تلاش کنند و برای مبارزه با آنها متعهد شوند.

سید ابراهیم رئیسی گفت: اینکه در سال «رشد تولید و مهار تورم» یک بخش بدون اخذ مجوزهای لازم کالاها را گران کند، قابل پذیرش نیست و دستگاه‌ها باید خود را موظف به مقابله با گرانی و تورم بدانند.

رئیسی با اشاره به امضای 21 سند و تفاهم‌نامه همکاری در سفر اخیر به قاره آفریقا، پیگیری جدی توافق‌نامه‌ها و مصوبات مربوط به سفرهای خارجی دولت و ارائه گزارش عملکرد برای اطلاع افکار عمومی را مورد تاکید قرار داد.

رئیس جمهور در ابتدای این جلسه با اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک ذی‌الحجه، مناسبات این ماه را برای افزودن به اندوخته‌های معنوی مغتنم دانست و همگان را به بهره‌گیری از این ایام فراخواند.

منبع Car.ir


نظرات

  • ممد باقری ممد باقری (26 تیر 1402 ساعت 16:32)

    مونتاژی ها خیلی خطر ناکن دست سایپا و ایران خودرو رو از پشت بستن جی 7 از یک و دویست برده بودن یک و هفتصد و پنجاه! حالا باز برگشت یک و 200 و خوردی میگن طرف تیغ میزنه اینا تبر میزنن

  • صانعی صانعی (26 تیر 1402 ساعت 10:21)

    اگر مونتاژی ها از رئیسی عبور کنن و قیمت ها کاهش پیدا نکنه و بتونن زورنمایی کنن ، شک نکنید برای ک*** مردم هم برنامه ریزی می کنن....