1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. کسب و کار
  4. رویدادی ویژه از باشگاه مشتریان ام وی ام این بار در شهر زیبای اصفهان

رویدادی ویژه از باشگاه مشتریان ام وی ام این بار در شهر زیبای اصفهان

2 مرداد 1402
  • 1

مشهد، شیراز، رشت، بابلسر و حالا شهر بزرگ اصفهان. روز پنج شنبه مورخ 22 تیر ماه بود که باشگاه مشتریان ام وی ام رویدادی با حضور مشتریان ویژه و وفادار خود را در یکی از بزرگترین باغ تالار های شهر اصفهان برگزار کرد.

در طی سال های گذشته، شرکت مدیران خودرو نشان داده که بر خلاف جهت بازار خودرو، توجه ویژه ای به مشتریان و سطح رضایتمندی آنان دارد و این مهم را با تاسیس باشگاه مشتریان خود به نمایش گذاشته است. از برگزاری گردهمایی های مختلف، رویداد های ورزشی، کمپین‌ها و مسابقات آنلاین گرفته تا تاسیس گروه هایی ویژه مشتریان وی آی پی خود؛ جدید ترین رویداد باشگاه مشتریان ام وی ام  روز پنج شنبه مورخ 22 تیر ماه در شهر زیبای اصفهان برگزار شد که شاهد اتفاقی ویژه در آن بودیم. با اعلام مدیران ارشد ام وی ام این برند همکاری جدیدی را با خیریه بزرگ مهر‌‌‌آفرین آغاز کرد. خیریه ای که مدت زیادی است با فعالیت همه جانبه خود در سرتاسر ایران خانواده و کودکان زیادی را تحت پوشش قرار داده و سعی کرده تا اوقات خوشی را برای این عزیزان به ارمغان آورد.

در این مراسم اقلامی از قبیل 200 ست کامل لوازم التحریر از طرف ام وی ام به خیریه مهر آفرین تقدیم شد که بنا به سخنان مدیران ارشد ام وی ام ادامه مسیر این برند در راستای توجه ویژه به مسئولیت اجتماعی می باشد و در آینده شاهد رویداد های بزرگتری در این حوزه از طرف برند ام وی ام خواهیم بود.

در این رویداد که با حضور بیش از 200 نفر از مشتریان برند ام وی ام برگزار شده بود شاهد لحظاتی زیبا بودیم. از کنسرت موسیقی تا انجام فعالیت های ورزشی و خانوادگی:

3.jpg
ورود مهمانان و ثبت امضاء خود بر دیوار امضاء

 

1.jpg
عکس یادگاری مهمانان هنگام ورود

 

4.jpg
ورود مدیران ارشد ام وی ام

 

2.jpg
کنسرت  و موسیقی زنده

 

5.jpg
مسابقات خانواده ها و کودکان

 

7.jpg
اهدا جوایز برندگان

 

6.jpg
عکس یادگاری

 

این رویداد که تنها یکی از چندین رویداد باشگاه مشتریان ام وی ام بود، نوید توجّه ویژه ام وی ام به مقوله مسئولیت اجتماعی را میدهد. امری که تا کنون از طرف شرکت های بزرگ خودرو سازی نادیده گرفته شده و امیدواریم بیشتر از قبل شاهد آن باشیم.

 نظرات

  • Ali Ali (3 مرداد 1402 ساعت 12:38)

    جمع کنین بابا مسخره بازیارو حال آدم بهم میخوره