1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. ثبت نام برندگان مرحله دوم طرح جایگزینی خودرو های فرسوده

ثبت نام برندگان مرحله دوم طرح جایگزینی خودرو های فرسوده

29 مرداد 1402
  • 0

با اعلام رئیس ستاد نوسسازی و اسقاط خودرو های فرسوده، پذیرفته شدگان مرحله دوم طرح جایگزینی خودرو های فرسوده می توانند براساس جدول زمان بندی در سامانه ستاد ثبت نام کنند.

مهران سالاریه در ادامه صحبت های خود ضمن اشاره به تایید صلاحیت 19 هزار متقاضی در مرحله دوم طرح جایگزینی گفت: برای این متقاضیان که محصولاتشان را از شرکت‌های سایپا، کرمان‌موتور، مدیران‌خودرو و فردا‌موتور انتخاب کرده‌اند، از سامانه نوسازی ناوگان پیامک ارسال شده است.

وی افزود: بر این اساس متقاضیان می‌توانند از یک ماه قبل از فصل تحویل خودرویشان با مراجعه به سامانه نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به نشانی NNHK.IR نسبت به ثبت‌نام و ایجاد صفحه شخصی به عنوان متقاضی اقدام و پس از انتخاب مرکز اسقاط نزدیک محل سکونت خود، نسبت به تحویل خودروی فرسوده به مرکز اسقاط تعیین شده و طی مراحل مربوطه اقدام کنند تا به صورت سیستمی در فاز تحویل خودروی جایگزین قرار گیرند. رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده با بیان اینکه زمان ثبت‌نام از سوی سامانه ستاد نوسازی برای متقاضیان پیامک می‌شود خاطرنشان کرد: تا پیش از ارسال پیامک امکان ثبت‌نام در سامانه ستاد برای این دسته از متقاضیان فراهم نیست.

منبع ایرنا


نظرات