1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. کسب و کار
  4. مدیران خودرو این بار با کمپین (مدیران امروز، حامی مدیران فردا)

مدیران خودرو این بار با کمپین (مدیران امروز، حامی مدیران فردا)

14 شهریور 1402
  • 1

در شهر اصفهان آغاز شد، در تهران، رشت و بابلسر ادامه پیدا کرد و حالا در شهر تاریخی تبریز گامی جدید و بلند در راستای فعالیت های خیریه ام وی ام برداشته شد.

2.jpg

رویداد باشگاه مشتریان این شهر که در روز شنبه مورخ 4 شهریور 1402 به میزبانی نمایندگی جناب آقای نصیرالهی در عمارت تاریخی سرخه ای تبریز صورت گرفت، شاهد اتفاقی ویژه بود. آئین افتتاحیه فعالیت های خیریه نمایندگی 483 مدیران خودرو.

3.jpg

این آئین که با شرکت تعدادی از مشتریان ام وی ام و مهمانانی ویژه همچون مدیر کل آموزش و پرورش، مدیر کل سازمان نوسازی مدارس، فرماندار تبریز و تعدادی از چهره های ماندگار این شهر همراه بود با عنوان مدیران امروز، حامی مدیران فردا برگزار شد.

در این رویداد مقرر گردید، نمایندگی جناب آقای نصیرالهی با تامین اعتبار ساخت مدرسه ای با 12 کلاس معادل 150 میلیارد ریال، در طی دو سال آتی این مدرسه را در شهرک اندیشه تبریز دایر نماید. در حاشیه این مراسم جناب آقای دکتر سعادتی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اهمیت وجود خیرین در مناطق مختلف کشور، عنوان داشت: امید است به زودی با همکاری نمایندگی محترم جناب آقای نصیرالهی شاهد ساخت این مدرسه باشیم، تا قدمی جهت بهبود وضعیت کودکان و آینده سازان این مرز و بوم برداریم.

این آئین که برای اولین بار در سطح نمایندگی های مدیران خودرو در شهر زیبای تبریز برگزار شد، نشان از چند نکته مثبت از فعالیت های آتی ام وی ام داشت.

توجه ویژه به مقوله مسئولیت های مدنی توسط باشگاه مشتریان ام وی ام، تبدیل فعالیت های خیریه به سیاست های کلی ام وی ام و فراگیری این مدل فعالیت ها توسط نمایندگان این شرکت در سراسر ایران.

امیدواریم در آینده شاهد رویداد های بیشتری از این نوع باشیم و به زودی ثمره این فعالیت های خیریه را در ابعاد کلان کشوری ببینیم.نظرات

  • علی علی (15 شهریور 1402 ساعت 18:54)

    جای این کارا ماشین مارو که ۳ ماهه دیر شده تحویلش بدن.... والا... آریزو ۵ اسپرت تحویل تابستان هنوز دعوتنامه برام نیومده با اینکه ۳۳۰ میلیون رو دو ماه دادم