1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. کسب و کار
  4. سومین نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری در تهران استانداردسازی شد

سومین نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری در تهران استانداردسازی شد

24 اسفند 1402
  • 0

روند استاندارد سازی نمایندگی‌های آرین پارس موتور ادامه دارد و  اکنون آرتان موتور آریایی را باید سومین نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری استانداردسازی شده  لاماری نامید.

بر اساس قوانین و ضوابط آرین پارس موتور تمامی نمایندگان لاماری در سطح کشور از زمان آغاز فعالیت خود ملزم به ارائه خدمات پس از فروش در کنار خدمات فروش به مشتریان این برند هستند و در حال حاضر براساس سیاست‌های تعیین شده از سوی این شرکت تمامی نمایندگان لاماری در سطح کشور  می‌بایست در فضایی استاندارد که از سوی شرکت مادر تعیین شده است خدمات خود را  به خریداران محصولات لاماری ارایه دهند.

photo_2024-03-13_13-50-53 (2).jpg

این استانداردسازی در راستای ارایه خدمات منحصر به فرد و در شان خریداران خودرو لاماری و شرکت آرین پارس موتور تعیین شده است تا خریداران در کنار تجربه خرید یک محصول منحصر به فرد و با کیفیت از خدمات پس از فروش با کیفیت بالا نیز بهره‌مند باشند.

photo_2024-03-13_13-50-54.jpg

مراسم افتتاح نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش کد2102 با هدف ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور، با حضور جمعی از مدیران آرین پارس موتور و مدیران این نمایندگی در شهر تهران چند روز پیش انجام شد و هم اکنون این نمایندگی با رعایت استانداردهای جدید مشغول ارایه خدمت به دارندگان محصولات لاماری است.

این نمایندگی خدمات پس از فروش با مدیریت فرزام صولتی در فضایی به مساحت 1700 متر مربع در منطقه جاده مخصوص کرج، بلوار عاشری، بلوار تعاون واقع شده است.

photo_2024-03-13_13-50-53.jpgنظرات