1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. گرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی نسبت به هفته قبل در بازار

گرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی نسبت به هفته قبل در بازار

14 آذر 1396
  • 2

در آشفته بازار خودروهای وارداتی رشد قیمت ها در این هفته نسبت به هفته گذشته به ۲۵ میلیون تومان رسید.

 گرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی نسبت به هفته قبل در بازار

بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی در چند ماه اخیر رکورد رشد قیمت‌ها را به خود اختصاص داده و هر روز شاهد تغییراتی قیمتی بسیار بالا در این بازار بودیم. بی سامانی بازار خودروهای خارجی در حالی هر روز تشدید می شود که هنوز خبری از نظارت دستگاه های متولی نیست و فقط صحبت‌های پراکنده و متفاوتی در مورد تصمیم دولت بر اصلاح دستور العمل واردات خودرو مطرح می‌شود. البته برخی واردکنندگان هم از این شرایط سوء استفاده کرده و با تنظیم قراردادهای ناعادلانه با مردم سعی در فروش محصولات خود در این آشفته بازار دارند.

جالب اینکه تعدادی از شرکت‌ها رشد قیمت انواع خودرو را در بازار بهانه کرده و قیمت شرکتی خود را افزایش داده اند . برخی دیگر هم با انحصار خودروها از عرضه آنها را در بازار ممانعت کرده تا رشد قیمت ها بیشتر شده و عایدی آنها از بازار افزایش پیدا کند.

امروز در بازار خرید و فروش خودروهای وارداتی قیمت سوناتا بنزینی با رشد 21 میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته با قیمت220 میلیون تومان، سانتافه با رشد 10 میلیون تومانی با قیمت 270 میلیون تومان و سراتو با رشد 4 میلیون تومانی با قیمت 178 میلیون تومان، اپتیما با رشد 25 میلیون تومانی با قیمت 220 میلیون تومان و توسان با رشد 5 میلیون تومانی با قیمت 235 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جدول قیمت برخی از خودروهای وارداتی :

 گرانی ۲۵ میلیونی خودروهای وارداتی نسبت به هفته قبل در بازار

منبع تسنیم


نظرات

  • جلالی جلالی (16 آذر 1396 ساعت 13:01)

    بی وجدانها با 500تومان کاغذ 2برابر کارخانه تولید ماشین سود میبرند نه مواد اولیه پول میدهند نه کارگر نه مالیات و غیره .تنها با 500تومان کاغذ ولی این پولها بکجا میرودو چه ارگانهایی سود میبرند

  • میثم میثم (15 آذر 1396 ساعت 00:36)

    اینقدر گرون کنید که دیگه هیچ کی نخره بعد خودتون که کم اوردید به غلط کردن افتادین اون موقع با سلام و صلوات قیمتا رو برمیگردونید سر جاش