1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. مراجعه زودهنگام مردم به نمایندگی‌ها برای خرید خودرو

مراجعه زودهنگام مردم به نمایندگی‌ها برای خرید خودرو

12 شهریور 1397
 • 5

هنوز جزئیات طرح فروش محصولات سایپا اعلام نشده و همین امر عاملی شده تا مردم مدام و به دفعات به نمایندگی‌های شرکت مراجعه کنند تا از زمان شروع ثبت نام محصولات سایپا در طرح جدید خبردار بشوند .

 مراجعه زودهنگام مردم به نمایندگی‌ها برای خرید خودرو

براساس اعلام شرکت سایپا قرار است طرح فروش خودروهای تولیدی این شرکت همین هفته آغاز شود. مردم با توجه به این اطلاعیه از ساعت‌های نخست دیروز شنبه 10 شهریور ماه و رشد قابل توجه قیمت ها در سطح بازار با هجوم به سایت شرکت سایپا و نمایندگی‌ها در تلاش برای کسب اطلاع از روند ثبت نام هستند.

هنوز جزئیات این طرح فروش اعلام نشده و همین امر عاملی شده تا مردم مدام به سایت شرکت مراجعه کنند. شرکت سایپا هم برای اطلاع متقاضیان تمام گزینه های سایت این شرکت را غیر فعال و این پیام را روی سایت درج کرده که شرایط فروش مخصولات این شرکت به زودی اعلام خواهد شد.

طی اخباری که در مورد این طرح های فروش منتشر شده است قرار بر این شده که کلیه خودروهای فروخته شده قابلیت صلح به نام غیر قبل از تحویل خودرو و همچنین بعد از تحویل امکان فروش به اشخاص دیگر را تا یکسال از زمان تحویل خودرو نداشت باشند و امید است با این روند دست دلال ها و واسطه های خودرو برای خرید خودرو و فروش در بازار آزاد به قیمت بالاتر کوتاه شود .

به محض دریافت اطلاعات بخشنامه جدید فروش محصولات سایپا، جزئیات کامل آن بر روی سایت "car.ir" قرار خواهد گرفت.

منبع


نظرات

 • رضا رضا (13 شهریور 1397 ساعت 08:52)

  تو رو خدا نخرید .التماستون میکنم نخرید .خودم داریم ریشه خودمون رو میکنیم.قیمت ها همه بالا .این شرکت ها هم تا زمانی مردم برن بخرن هیچ غلطی راجب افزایش قیمت نمی کنند.

 • سعید سعید (13 شهریور 1397 ساعت 02:37)

  مردم ک نیست یه مشت ادم ---

 • هداوندی هداوندی (12 شهریور 1397 ساعت 22:07)

  سلام.یک پیشنهاد برای دولت دارم.واردات خودرو رو بدون گمرکی تا مدتی آزاد کنه تا هم مقداری از پولهای سرگردان که باعث تورمه جمع بشه.هم مشکل گرونی خودرو حل بشه و هم با ورود خودروهای کم مصرف .مصرف بنزین کم بشه و هم تعداد کشتار تصادفات جاده ای که به دلیل نقص فنی خودروها است کاهش پیدا کنه.اگه دلتون به حال این مردم بیچاره میسوزه به این پیشنهاد حداقل کمی فکر کنید.

 • بی نام بی نام (12 شهریور 1397 ساعت 14:26)

  ظاهرا همه سرکاریم...
  ایرانخودرو و سایپا زدن زیر این اطلاعیه!@@
  میگن خبری از فروش نیست ما روحمون هم ازین اطلاعیه خبر نداره@@
  امروز هم میخوان تعیین قیمت کنن برای همینم تا الان ملتو سرکار گذاشتن
  خداوکیلی خودمونیم. وقتی اینطوری دارند با ما بازی میکنند و سرکارمون میزارند، مسئولین هم فقط حرف مفت میزنند از بالا تا پایین، چرا باید توی صحنه های مثلا سرنوشت ساز حتی به صورت نمادین حضور داشته باشیم؟
  چرا؟

 • امیر امیر (12 شهریور 1397 ساعت 09:33)

  ملت رو سر کار گذاشتن
  ببین چکار کردن. چطوری مردم رو بازی میدن...
  ماشینایی که تا یک ماه پیش کسی نگاه نمیکرد. حالا ملت رو برای خرید به التماس انداختند با کیفیت بدتر قبل...
  این ملت شایستگی همین مسئولین رو دارن... کاریشم نمیشه کرد...
  همگی با همین وضعیت حال کنید دیگه...
  اگه فکر میکنید خوشبخت هستید، لابد هستید دیگه...
  بی خیال...
  هعی...