1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران سه‌ شنبه 3 مهر

جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران سه‌ شنبه 3 مهر

3 مهر 1397
 • 2

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با اعلام اینکه خودروسازان می‌گویند روزانه 1500 خودرو تولید می‌کنند، افزود: اگر فقط خودروسازان تولید 15 روز خود را در کوتاه‌مدت راهی بازار کنند بخش زیادی از نیاز بازار تأمین و آرامش در بازار حاکم خواهد شد.

 جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران سه‌ شنبه 3 مهر

سعید مؤتمنی گفت: با اشاره به اینکه بازار خودرو همچنان با بلاتکلیفی روبه‌رو است، اظهار داشت: خودروسازان باید در طرح‌های فروش خود تحویل سریع خودروها را در اولویت قرار دهند و متأسفانه با فروش‌های بلندمدت دردی از بازار خودرو دوا نمی‌شود.

وی با اعلام اینکه خودروسازان می‌گویند روزانه 1500 خودرو تولید می‌کنند، افزود: اگر فقط خودروسازان تولید 15 روز خود را در کوتاه‌مدت راهی بازار کنند بخش زیادی از نیاز مردم تأمین و آرامش در بازار حاکم خواهد شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، گفت: فروش‌های مدت‌داری که دو شرکت ایران خودرو و سایپا آغاز کرده‌اند به هیچ عنوان روند صعودی قیمت‌ها را در بازار متوقف نخواهد کرد.

مؤتمنی با ابراز اینکه حدود 2 ماه خودروسازان عرضه محصولات خود را به بازار متوقف کرده بودند، افزود: مدیریت تقاضا در بازارِ بلاتکلیف خودرو زمان‌بر است و این معضل فقط با عرضه سریع محصولات رفع خواهد شد.


استعلام قیمت خودروهای داخلی از بازار تهران و کرج امروز سه شنبه 3 مهرماه:


 جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران سه‌ شنبه 3 مهرنظرات

 • رضا رضا (3 مهر 1397 ساعت 13:44)

  چرا هیچوقت رانا توی این لیست نیست؟

 • هاشمی هاشمی (3 مهر 1397 ساعت 12:01)

  سلام
  علت نزدن قیمت رانا توی سایتتون چیه
  از خیلی از ماشینای توی لیست که خرید و فروشش بیشتره
  چرا قیمتشو نمی دهید.