1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. انتخاب صادرات به عنوان یکی از برنامه های اصلی گروه خودروسازی سایپا

انتخاب صادرات به عنوان یکی از برنامه های اصلی گروه خودروسازی سایپا

30 مهر 1397
 • 6

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه ۵ محوری توسعه ای این شرکت با هدف توسعه صادرات در چند روز آینده خبر داد.

 انتخاب صادرات به عنوان یکی از برنامه های اصلی گروه خودروسازی سایپا

محمدرضا سروش در حاشیه مراسم روز ملی صادرات با بیان این خبر افزود: این برنامه در چند روز آینده تکمیل شده و به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی برنامه اصلی معاونت صادرات این گروه خودروسازی را توسعه بازار دانست و تصریح کرد: محدودیت های بین المللی ایجاد شده به ویژه در زمینه انتقال ارز، مانع بزرگی برای صادرات به شمار می رود و هرچند با توجه به نرخ ارز در حال حاضر فرصت خوبی برای شرکت ایجاد شده اما نحوه انتقال ارز مانع اصلی در این مسیر به شمار می رود که در حال حذف این محدودیت ها هستیم تا بستر توسعه صادرات را بیش از پیش فراهم کنیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در تشریح دلایل انتخاب این گروه خودروسازی به عنوان صادرکننده نمونه نیز اظهار کرد: قیمت محصول و کیفیت متناسب با قیمت در بازارهای هدف، مطلوبیت لازم را برای انتخاب خودروهای سایپا در بازارهای هدف داشته و شرکت توانسته با توجه به این دو مولفه محصولات خود را صادر و به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب شود.

سروش در پاسخ به چگونگی اجرای تعهدات این شرکت نیز اظهار کرد: همکاران ما در گروه خودروسازی سایپا بر اساس تعهد شرکت و محدودیت های ایجاد شده در تلاش برای اصلاح برنامه تولید هستند تا با بهبود شرایط تولید، پاسخگوی نیاز خریداران باشند.

وی با عذرخواهی از خریدارانی که خودروهای آن ها با تاخیر مواجه شده، افزود: امیدوارم با بهبود شرابط کسب و کار با توجه به محدودیت های موجود پاسخگوی مردم باشیم.نظرات

 • حمید م حمید م (30 مهر 1397 ساعت 17:04)

  اقای مدیرعامل ما سهامداران خرد گروه سایپا از اخر سال94 و اول 95 که قیمت سهام خودرویی دوبرابر قیمتهای فعلی بود تو ضرریم.تازه اونموقع دلار 3000 تومن و شاخص 89000 بود. الان دلار 15000 و شاخص 190000 ولی بجای اینکه ما سود کرده باشیم بیشتر لز نصف پس اندازمونم از بین رفته.شما یکاری برای این ظلمی که در حق ماها شده بکنید صدای ما تابحال بجایی نرسیده یا کسی اهمیتی نداده البته ما دیگه امیدی نداریم اینم همینطوری نوشتم شاید خدا خواست و کسی شنید و حرکتی کرد.

 • علی علی (30 مهر 1397 ساعت 16:22)

  شما بیا لطف کن تعهدات خودتو به داخل اعمال کن بعد برو خارجیا رو ...

 • sadra sadra (30 مهر 1397 ساعت 15:13)

  من موندم شما که قادر نیستید تعهدات قطعیتون رو اجرا کنید چطور چپ و راست ثبت نام جدید دارید. من یه برلیانس تابستون ثبت نام کردم و تمام پولش رو هم پرداخت کردم قبل از گرونی هم بود و قرار بود یک ماهه تحویل بدین ولی هنوز ندادین.

 • مجد مجد (30 مهر 1397 ساعت 14:35)

  خنده داره واقعا! بازار داخل رو نمیتونید تامین بکنید به فکر صادراتید.!!!! شما اگر خیلی مرد هستید چراغ خونه خودتون رو روشن نگه دارید

 • Mk Mk (30 مهر 1397 ساعت 14:30)

  باسلام
  پراید مرداد ماه من هنوز دعوتنامش نیومده
  اونوقت میخوان صادر کنن
  اونوقتم میگن با قیمت روز که میخوان افزایش بدن
  ظِلم سایپا بگردن مدیراشونه خدا نگذره

 • امیر امیر (30 مهر 1397 ساعت 10:56)

  آره دیگه بفرستید عراق دیگه...
  با سیاست دلار بازی آقایون خوب پول میزنید به جیب. سهم آقایونم میدین...
  ملت هم به درک...
  البته بونجولها رو برای ملت میذارین کنار با تاخیر میدین