1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. دنا و دو محصول جدید در سال 93 وارد بازار می شود

دنا و دو محصول جدید در سال 93 وارد بازار می شود

16 فروردین 1393
  • 0

مهندس هاشم یکه زارع در بازدید از مرکز تماس شرکت امداد خودرو ایران گفت: موج مسافرتی ایام نوروز از آخرین روزهای سال گذشته آغاز شده و تا پانزدهم فروردین ماه ادامه خواهد داشت و ایران خودرو به عنوان بزرگترین خودروساز کشور وظیفه خود دانسته و می داند که در ایام خدمات پس از فروش و امدادی خود را به صورت ویژه ارائه کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه در 16روزی که از اجرای طرح مشترک امداد نوروزی 93 گذشته روزانه حدود 2هزار خدمات امدادی به مسافران نوروزی ارائه شده است، اظهار کرد: نزدیک به 98درصد از تماس های گرفته شده با امداد خودرو ایران در تماس اول پاسخ داده شده و در صورت نیاز به خدمات، تیم های امدادی به طور میانگین در مدت زمان کمتر از 22دقیقه به محل اعلام شده از سوی هموطنان رسیده اند.

مهندس یکه زارع ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروزی ناوگان امدادی شرکت امداد خودرو ایران با 2200 تیم امدادی به ارائه خدمات به هموطنان پرداخته اند. علاوه بر این 550 نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت نیز فعال بوده اند که از این میان 270 نمایندگی خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه کرده اند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو رضایت مشتری را محور اصلی تمام برنامه های این شرکت عنوان کرد و افزود: کاهش زمان انتظار برای ارائه خدمات امدادی مدنظر ما بوده و هست اما هدف اصلی این است که تولید محصولات شرکت به لحاظ کیفی چنان ارتقا یابد که مشتری دست کم در دو سال اول به جز برای تعویض فیلتر و روغن نیازی به مراجعه به تعمیرگاه و نمایندگی ها نداشته باشد.

مهندس یکه زارع با بیان اینکه رسیدن به این سطح از کیفیت در تولید محصولات دور از دسترس نیست، اظهار کرد: این موضوع به عنوان یکی از محورهای کاری ایران خودرو در دستور کار قرار گرفته و سعی می کنیم در سه سال آینده به آن دست پیدا کنیم.

وی مشارکت با شرکت دیگر خودروساز کشور در اجرای طرح امداد نوروزی 93 را رویکردی مثبت توصیف کرد و افزود: ارائه خدمات به محصولات غیر ایران خودروئی در چهارچوب وظایف اجتماعی شرکت صورت گرفته است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص برنامه های این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: همانطور که قبلا هم اعلام کردیم یکی از مصداق های عملی و عملیاتی تحقق سیاست راهبردی اقتصاد مقاومتی توسعه صادرات و تامین ارز مورد نیاز از این طریق است. توسعه صادرات محصولات نیز فقط با افزایش کیفی تولید و خدمات پس از فروش امکان پذیر خواهد بود.

مهندس یکه زارع با بیان اینکه دنا و دو محصول جدید دیگر ایران خودرو در سال 93 به بازار عرضه می شود، افزود: در سال 93 تولیدات ایران خودرو افزایش می یابد که این افزایش تولید به برقراری تعادل در بازار و ثبات بیشتر قیمت ها منجر خواهد شد.


منبع ایکوپرس


نظرات