1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. مدل هیبریدی هیوندای سوناتا به ایران می آید

مدل هیبریدی هیوندای سوناتا به ایران می آید

10 مهر 1395
  • 0

میثم صابری ، مدیر فروش و بازاریابی لیزینگ انصار و مجری فروش محصولات هیبریدی هیوندای در ایران از عرضه مدل هیبریدی سوناتا با قیمت 175 تا 190 میلیون تومان در 3 تیپ GL ، GLS و GLS Plus خبر داد.

صابری در ادامه افزود : هم اکنون در نمایشگاه خودرو تبریز آماده ثبت نام این خودرو هستیم و دوره زمانی تحویل نیز 2 ماه کاری در نظر گرفته شده است. شرکت لیزینگ انصار برای فروش سوناتا هیبرید 30 درصد پیش پرداخت و 70 درصد تسهیلات با دوره بازپرداخت 48 ماهه با بهره مصوب بانک مرکزی (21 درصد) را در نظر گرفته است.مدیر فروش و بازاریابی لیزینگ انصار همچنین از تخفیف ویژه 3 درصدی برای خریداران نقدی این خودرو پاک خبر داد و افزود : سوناتا هیبرید با مجموعه کامل آپشن های رفاهی و مجموعه فنی قدرتمند با قیمت رقابتی آماده عرضه به مشتریان است.

صابری همچنین از آمادگی شرکت لیزینگ انصار در همکاری با شرکت پاکرو برای عرضه 600 دستگاه هیوندای سوناتا هیبرید در آینده نزدیک خبر داد و افزود : مراحل نهایی هومولوگیشن این محصول در حال انجام است و به زودی وارد کشور می شود.وی همچنین از واردات تعدادی هیوندای سواناتا هیبرید در فاز نخست خبر داد که بخشی از این سری محصولات در نمایشگاه تبریز نیز در معرض دید عموم قرار گرفته اند. صابری ضمن اعلام خبر راه اندازی مراکز خدمات پس از فروش محصولات هیبریدی هیوندای در آینده نزدیک و همزمان با عرضه این محصول به بازار گفت : پس از هیوندای سوناتا مدل هیبریدی Ioniq هیوندای نیز در برنامه های آتی لیزینگ انصار و شرکت پاکرو قرار دارد.

سوناتا هیبرید با گارانتی 5 سال یا 150هزار کیلومتر به مشتریان عرضه می شود و مجموعه هیبریدی آن نیز 7 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی می شود.مشتریان این خودرو در نمایشگاه خودرو تبریز از امتیاز ویژه 18000 کیلومتر انجام سرویس های رایگان طی یک سال و یک سال بیمه بدنه رایگان نیز بهرمند می شوند.

 هیوندای سوناتا هیبرید

منبع:ایران جیبنظرات