1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. عرضه MVM 110 با چهره‌ای جدیدتر از سال 97

عرضه MVM 110 با چهره‌ای جدیدتر از سال 97

13 اسفند 1396
  • 1

بزودی خودرو MVM 110 مجددا در سبد فروش محصولات این شرکت قرار خواهد گرفت و اینبار این خودرو کوچک ایمن با ترکیب رنگ دوگانه و اسپرت عرضه خواهد شد تا همچنان بعنوان یک خودرو کم مصرف شهری برای مصارف روزانه بهترین انتخاب پیش روی خریداران این سگمنت باشد. جذابترین نکته این محصول شاد مدیران خودرو کاربرد ویژه آن در شهرهای بزرگ و پرترافیک است. خودرویی با ابعاد جمع‌و‌جور که قابلیت تردد، پارک در کمترین فضاهای موجود و همچنین مصرف پایین آن از دغدغه های مهم این روزهای شهرنشینان است. طراحی مدرن این خودرو که با ترکیب چراغ های بزرگ جلو خودرو چهره‌ایی شاد را به این محصول القا کرده و هربیننده ایی را مجبور به تبسم خواهد کرد. شاید ام‌وی‌ام 110 اس اسپورت لاکچری از معدود خودروهایی باشد که با استفاده از تکنیک طراحی Happy Face بنوعی با طراحی های خشن و زمخت برندهای مختلف در سالهای اخیر مقابله کرد است.

خودرو MVM 110 با چهره‌ای جدیدتر از سال 97

اکبری با بیان اینکه این خودرو بعنوان یکی از ایمن ترین خودرو های سگمنت خود بوده، می‌تواند بهترین گزینه انتخابی برای مشتریان باشد اعلام کرد،با ایجاد ظرفیت های جدید در خط تولید شرکت مدیران خودرو استاندارد های لازم برای این خودرو اعمال شده و در حال حاضر مجوزهای جدید از سوی ارگان های ناظر تایید شده است و سعی داریم با ایجاد تنوع رنگ برای این خودرو پرطرفدار جذابیت بیشتری ایجاد کنیم.

ام وی ام 110 اس اسپورت لاکچری یک خودرو سه سیلندر با حجم 998 سی‌سی و 68 اسب بخار و گشتاور 93 نیوتن متری است که از خروجی یک گیربکس 5 دنده دستی بهره می‌گیرد. همچنین این خودرو با بهره گیری از استاندارد آلایندگی یورو4 از بالاترین سطح استاندارد های موجود بهره می‌برد تا سهم بسزایی در حفظ محیط زیست داشته باشد.

پیش فروش این خودرو با زمان تحویل فروردین و اردیبهشت طی روزهای آتی در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو در سراسر کشور آغاز خواهد شد.نظرات

  • ali ali (17 اسفند 1396 ساعت 04:09)

    آقای اکبری فرمودند این ماشین "یکی از ایمن ترین خودرو های سگمنت خود بوده"
    بنده امیدوارم یا خود ایشان یا یکی از عزیزانشان با این ماشین تصادف کنند ببینیم ماشین ایمن هست یا نه :)) ما البته بد کسی رو نمی خواهیم ولی وقتی انقدر جان ما بی ارزشه که این ماشین رو ماشین ایمن می نامند انشالله اگه راست میگن خودشون تصادف کنن ببینیم وضعیتشونو... ایمن ترین که میگن منظورشون ماشینیه که صفر ستاره ایمنی داره :))) لااقل تحقیق کن یکم