1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود خودروهای برقی ب.ام.و به ایران

ورود خودروهای برقی ب.ام.و به ایران

22 فروردین 1397
  • 0

مدیرعامل تسلاموتور که عنوان می کند شرکتش موفق به اخذ نمایندگی از بی ام و شده است در اولین کنفرانس خبری خود در جمع خبرنگاران از ورود و عرضه خودروهای برقی و الکتریکی ب.ام.و به ایران خبر داد.

 ورود خودروهای برقی ب.ام.و به ایران

رامین وطن دوست افزود: این شرکت علاوه بر فعالیت در حوزه ارائه خدمات پس از فروش به کلیه خودروهای بی ام و اقدام به عرضه خودروهای برفی این کمپانی در فاز اول به ایرانخواهد کرد که این خودروها نیز براساس سفارش مشاری ایرانی و به صورت سفارشی تولید و تحویل خواهد شد.

وی با بیان اینکه در اولین گام محصول ب.ام.و آی۳ در نیمه اردیبهشت ماه امسال در ایران رونمایی و معرفی خواهد شد، گفت: قیمت این خودرو هم اکنون ۳۸ هزار و ۹۰۰ دلار است و باید در هنگام ورود به ایران با توجه به نرخ برابری ارز و ریال، قیمت نهایی محصول اعلام شود.

وطن دوست در ادامه با توجه به اینکه در حال حاضر ۲۵ هزار خودروی ب.ام.و در ایران تردد دارد، خاطر نشان کرد: تمامی دارندگان این خودروها می توانند با مراجعه به ۸ نمایندگی تسلاموتور در سراسر کشور برنامه های به روز شده BMW را بر روی خودروهای خود نصب کرده و گامی در جهت کاهش آلایندگی و آلودگی ها برداشته شود.نظرات