1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. دیده شدن فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2019

دیده شدن فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2019

18 اردیبهشت 1397
  • 0

هیوندای توسان مدل 2019 در یک پارکینگ در کره جنوبی دیده شده است.

این فیس لیفت در نمایشگاه خودروی نیویورک 2018 در ماه مارس رونمایی شده بود.

این مدل جدید دارای جلوپنجره آبشاری نمادین، چراغ های جلوی ارتقا یافته با لامپ های دید در روز و سپر اصلاح شده است. در کناره های این خودرو رینگ های آلیاژی با طراحی نوین تعبیه شده است. در قسمت پشت این خودرو تغییراتی همچون چراغ های عقب بازطراحی شده با گرافیک جدید، سپر اصلاح شده و لوله اگزوز بازطراحی شده اعمال شده است.

 دیده شدن فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2019

هیوندای توسان مدل 2019 دارای طراحی نوین کنسول وسط است. دریچه های تهویه هوای افقی جایگزین دریچه های قبلی این خودرو شده اند. در بالای آن ها یک نمایشگر سیال برای سیستم سرگرمی این خودرو تعبیه شده که 7 اینچی است اما نسخه ای 8 اینچی نیز برای آن ارائه می شود. این شاسی بلند در به روز رسانی خود به شارژ بی سیم Qi و پورت شارژ USB صندلی هار ردیف دوم نیز مجهز شده است. ویژگی های ایمنی ارتقا یافته در این خودرو شامل مانیتور دید اطراف، کروز کنترل هوشمند با عملکرد Stop-and-Go و کم نور بالا است.

 دیده شدن فیس لیفت جدید هیوندای توسان 2019

هیوندای موتور تازه ساخته شده 1.6 لیتری دیزای با قدرت های 115 و 133 اسب بخار را در توسان مخصوص اروپا معرفی کرده است. مدل 115 اسب بخاری این موتور به گیربکس دستی شش سرعته متصل می شود که نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند. نسخه 133 اسب بخاری این موتور با گیربکس دستی شش سرعته یا دو کلاجه هفت سرعته عرضه می شود.

بیشینه قدرت موتور 2.0 لیتری دیزلی این خودرو با 1 اسب بخار افزایش به 186 اسب بخار رسیده است. هم چنین این موتور به گیربکس دستی شش سرعته یا اتوماتیک هشت سرعته متصل می شود.نظرات