1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

18 اردیبهشت 1397
  • 0

این یک ب‌ام‌و X7 است و بزرگترین خودروی این برند و یکی از لوکس‌ترین SUV های جهان. این قطعه بزرگ آهنی از مدل X5 بزرگتر است و کمی بزرگتر از برخی از مدل‌های رنج‌روور به نظر می‌رسد و البته در مقایسه کمی از مرسدس GLS کوچکتر است. با این وجود به راحتی می‌تواند 7 نفر را روی صندلی‌های چرمی و فناورانه‌اش جای دهد. از طرفی یک مدل "بیزینس کلاس" از این خودرو با 6 صندلی منحصربه‌فرد یا یک نیمکت در ردیف وسط را با تمایل خود انتخاب کنند.

 نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

این خودرو در ماه‌های آینده و به این زودی‌ها معرفی نخواهد شد، اما ب‌ام‌و اجازه بررسی نمونه اولیه این خودرو را به برخی از کارشناسان اروپایی داده است. تست نسخه اولیه با عدم قطعیت هر چیزی درخودرو برابری می‌کند و امکان تغییر در آن وجود دارد.

ردیف سوم برای بزرگسالان


 نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

در نگاه اول و با وجود پوشش‌های استتاری در فضای خارجی، ب‌ام‌و X7 چندان از مدل X5 بزرگتر به نظر نمی‌رسد، اما در فضای درونی شما متوجه فضای اضافی بیشتری خواهید شد. در حالیکه که ردیف سوم در X5 برای کودکان مناسب است، بزرگسالان به راحتی می‌توانند در ردیف سوم X7 جای گیرند. در این ردیف فاصله سر تا سقف چندان زیاد نیست و فاصله پای تا صندلی‌های ردیف دوم به دو اینچ می‌رسد که فضای تقریبا تنگی است. اگر فردی بیش از 182 سانتی‌متر قد داشته باشد در این فضا با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد. البته این مشکل در اکثر SUV های سه ردیفه دیده می‌شود.

و البته یک واقعیت جالب در این خودرو در ماهیت صندلی‌ها نهفته است. صندلی‌های انتخاب شده ردیف دوم در واقع صندلی‌های آینده سری 8 هستند که در این مدل با ابعاد کوچکتر ظاهر شده‌اند.


6 یا 8، هر دو فوق‌العاده‌اند


 نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

هنگام ورود و معرفی خودرو با دو نوع مدل بنزینی، یک موتور توربوی 3 لیتری I6 یا یک موتور 4.4 لیتری توئین توربوی V8 ارائه می‌شود که هر دو قابلیت همخوانی با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته خودکار را دارند. در برخی بازار‌ها نیز یک نسخه 6 سیلندر دیزلی از این خودرو ارائه خواهد شد. تمامی تریم خودروها نیز به صورت آل-ویل درایو ارائه خواهند شد.

ب‌ام‌و کاملا به موتورهایش در این خودرو افتخار می‌کند و شتاب خودرواش را نرم و زیاد عنوان می‌کند. احتمالا این خودرو با این حجم از موتور توان زیادی را به خریداران ارائه خواهد کرد و رضایت آنها را جلب می‌کند.

نسخه V8 این خودرو یک هیولای سرعتی است و شتاب بسیار قوی از خود نشان می‌دهد.


دو خودرو در یک بدنه


 نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

صاحبان X7 احتمالا، دو حالت ابتدایی راحت و اسپورت در خودرو خواهند داشت. تعلیق هوای در چهار زاویه ای راحتی زیادی را در حین حرکت برای شما فراهم می آورد. حرکت خودرو بی‌سرو صدا بوده و نوسانات فرمان با توجه به حرکت معقول به نظر می‌رسد. خودرو در زوایا نیز کمی محکم‌تر به اطراف منحرف می‌شود.اما فشار دکمه اسپورت کاراکتر جدیدی به X7می‌بخشد. ویژگی‌های اسپورت خودرو در اصل بیانگر این واقعیت است که خودرو با وجود بزرگی به خوبی حرکت کرده، انعطاف نشان می‌دهد و می‌راند.


آفرود


 نسخه اولیه ب‌ام‌و X7 ، لوکس‌ترین شاسی بلند جهان تست شد

X7می‌تواند به راحتی از جاده‌های غیر آسفالتی صعود کند، از گل و لای درگذرد از زمین‌های صخره‌ای سربلند بیرون آید. ارتفاع قابل تنظیم و گشتاور زیاد موتور نیز بر جانسختی آفرودی X7 خواهد افزود. در فاز آفرود خودرو پر سروصدا ظاهر خواهد شد و تنها در سرزمین‌های شنی و کویری آرام می‌راند.نظرات