1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. رنو مگان جدید در حال گذراندن آخرین تست های ورود به بازار ایران

رنو مگان جدید در حال گذراندن آخرین تست های ورود به بازار ایران

3 تیر 1397
  • 1

شرکت فرانسوی رنو الزامات سختگیرانه ای را درخصوص تطابق کیفی و عملکردی تمامی محصولات جدید با شرایط اقلیمی و جاده‌ای هریک از کشورهای بازار هدف دارد و برهمین اساس و با رعایت همه استانداردهای تعریف شده خود برای عرضه محصولات جدید به آن کشور، خودروها را سفارش گذاری و تولید می‌کند.

 رنو مگان جدید در حال گذراندن آخرین تست های ورود به بازار ایرانشواهد حاکی از آنسترنو مگان که خودروی همواره محبوب رنو در اکثر کشورهای جهان و همچنین ایران بوده و هست، برای هرچه زودتر رسیدن به دست طرفدارانش در مدل و ظاهر جدید، در حال سپری کردن مراحل چندگانه تست و بررسی شرکت مادر و مطابق با شرایط کشور ایران است.

رنو مگان جدید که با قدرت موتور 130 اسب بخار و حجم موتور 1200 سی سی توربو از گیربکس 7 سرعته دوکلاچه برخوردار است، در مدل سدان برای بازار ایران انتخاب شده است و رقبایی همچون کیا سراتو و هیوندای النترا در بازار کشور دارد.

گذراندن مراحل تست و بررسی هر خودروی جدید پیش از ورود، از مهمترین مراحل پیش نیاز برای عرضه آن به مشتریان است. حال باتوجه به این نکته و بر اساس خبرهای واصله، با اشتیاق بیشتری می‌توان منتظر حضور موفق این فرزند چابک و دوست داشتنی رنو در ایران بود.

 رنو مگان جدید در حال گذراندن آخرین تست های ورود به بازار ایران

 رنو مگان جدید در حال گذراندن آخرین تست های ورود به بازار ایران

 رنو مگان جدید در حال گذراندن آخرین تست های ورود به بازار ایراننظرات

  • نیما نیما (4 تیر 1397 ساعت 09:24)

    الان که جلوی چوب کبریت رو هم گرفتند، رنو میخاد بیاد ایران!!! شتر در خواب بیند پنبه دانه.