1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود نیسان ایکس تریل 2018 به بازار ایران + قیمت

ورود نیسان ایکس تریل 2018 به بازار ایران + قیمت

1 مرداد 1397
  • 0

اولین محموله نیسان ایکس تریل 2018 که مدتی پیش از گمرکات کشور ترخیص شده بود، هم اینک به دست مشتریان این خودرو رسیده است.

 ورود نیسان ایکس تریل 2018 به بازار ایران + قیمت

نیسان X-Trail نیوفیس 2018 با تغییرات جزئی در نمای ظاهری، همراه امکانات رفاهی و ایمنی مدرن نسبت به مدل قبل به بازار ایران عرضه شده است.

از مهم ترین تغییرات ظاهری این خودرو می توان به نمای عضلانی‌تر با خطوطی عمیق‌تر، جلو‌پنجره عریض با زبان طراحی V نیسان، سپری اسپرت، رکاب های کروم، چراغ های جلوی LED، مه‌شکن زاویه‌دار و غیرمدور اشاره کرد. در کابین این خودرو فرمان با طراحی جدید D شکل سوار و پیاده شدن را بیش از پیش برای راننده تسهیل می کند و همچنین سیستم های کنترلی روی فرمان به‌صورت جوی‌استیک ۴ طرفه طراحی شده است تا راننده با تمرکز بیش‌تر بتواند از تنظیمات روی فرمان بهره ببرد. سیستم صوتی با برند مطرح و باکیفیت Bose با ۸ بلندگو و نمایشگر لمسی ۷ اینچی از دیگر مشخصه‌های جذاب در کابین شاسی بلند جدید نیسان است.

 ورود نیسان ایکس تریل 2018 به بازار ایران + قیمت

ایکس تریل 2018 همانند مدل قبل از پیشرانه 2.5 لیتری با حداکثر قدرت 171 اسب بخار بهره می‌برد و با استفاده از گیربکس اتوماتیک CVT، همراه قابلیت تعویض دستی، مصرف سوخت ترکیبی آن به 8.3 لیتر می رسد و در جاده تنها 6.6 لیتر سوخت مصرف می‌کند.

این خودرو در اردیبهشت ماه با قیمت 344 میلیون تومان از سوی جهان نوین آریا عرضه شد ولی هم اکنون در بازار با قیمتی حدود 540 میلیون تومان از سوی فروشندگان قیمتگذاری شده است.

مشاهده ویدیو کارولوژی، معرفی ککوتاه نیسان ایکس تریل 2018:
کارولوژی (1): معرفی نیسان Xtrail 2018 + توضیح آپشن ها

 ورود نیسان ایکس تریل 2018 به بازار ایران + قیمتنظرات