1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید

رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید

6 مرداد 1397
  • 0

پس از درز تصاویری متعدد و غیر رسمی، آئودی سرانجام از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شده رونمایی کرد.

به گزارش خبرخودرو، این به روز رسانی در نیمه دوره تولید هم چنین با بیستمین سالگرد معرفی این کوپه اسپرت در سال 1998 هم زمان است. آئودی به مناسبت این امر یک نسخه مخصوص TT 20 years را نیز برای این خودرو معرفی کرده که تنها 99 دستگاه از آن در سراسر دنیا به فروش خواهد رفت.

 رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شده

تغییرات طراحی این خودرو بسیار اندک هستند. می توان یک جلوپنجره بزرگ جدید را در قسمت جلوی این خودرو دید که دارای طرح مشبک به سبک RS به جای بخش های افقی است. هواکش های کناری این خودرو نیز اکنون مناسب تر هستند. اسپلیترهای جلوی عریض، رکاب های کناری و دیفیوزر عقب بازطراحی شده در مدل های S لاین و بلک ادیشن این خودرو تعبیه شده اند. هم چنین طرح رنگ جدیدی نیز در این به روز رسانی ارائه شده است. آئودی لیست تجهیزات استاندارد مدل پایه TT را افزایش داده است. بنابراین از نسخه پایه این خودرو سیستم Audi Select، Virtual Cockpit، رینگ های 17 اینچی و چراغ های جلو و برف پاک کن خودکار ارائه می شود.

 رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شده

بیش ترین به روز رسانی در زیر کاپوت این خودرو است. موتور 1.8 لیتری TFSI با قدرت 175 اسب بخار این خودرو با نسخه 2.0 لیتری TFSI با قدرت 195 اسب بخار جایگزین شده است در حالی که قدرت نسخه 2.0 لیتری TFSI کنونی آن از 228 به 242 اسب بخار افزایش یاته است. با توجه به روند نام گذاری جدید آئودی، نسخه 195 اسب بخار این موتور با نشان 40 TFSI و نسخه 242 اسب بخاری آن با نشان 45 TFSI شناخته می شود. موتور 45 TFSI این خودرو با سیستم کواترو نیز همراه می شود. TTS موتور 2.0 لیتری TFSI با قدرت 302 اسب بخار و گشتاور 400 نیوتون متر خود را حفظ کرده است. یک گیربکس دستی شش سرعته نیز بخشی از به روز رسانی های این خودرو است که در کنار گزینه هفت سرعته S-Tronic DCT عرضه می شود.

 رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شده

مدل TT 20 years دارای برخی عناصر طراحی مازاد الهام گرفته از رودستر کانسپت مدل 1995 است. بنابراین، این خودرو از رنگ بدنه مخصوص خاکستری، چراغ های عقب ماتریسی OLED، صندلی های چرمی ناپا، نشان TT 20 years روی فرمان و اهرم دنده و لوله اگزوز استیل ضد زنگ بهره می برد.

TT به روز شده اواخر سال جاری به فروش خواهد رسید.

 رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شده

 رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شده

 رونمایی آئودی از TT کوپه و رودستر جدید و به روز شدهنظرات