1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود هوندا سیویک جدید به بازار به زودی + عکس

ورود هوندا سیویک جدید به بازار به زودی + عکس

31 مرداد 1397
  • 0

هوندا ژاپن قرار است ویژگی‌های جدیدی را به سدان و کوپه خود افزوده و نسخه‌ای فناورانه از این خودرو را ارائه دهد.

هوندا سیوسک برای اولین بار بین سال‌های ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۹در ژاپن و با قابلیت محرک چرخ‌های جلو تولید شد و اینک شاهد تغییراتی در دهمین نسل آن هستیم.

 ورود هوندا سیویک جدید به بازار به زودی + عکس

اگر از نمای انتهایی به خودرو نگاه کنید، برجستگی‌های کرومی به درخشندگی خودرو کمک می‌کنند. از طرفی رینگ‌های 18 اینچی حس اسپورت‌تری به خودرو بخشیده‌اند.

در نقطه مقابل یعنی نمای روبه‌رو ، جلوپنجره متفاوت خودرو نظرتان را جلب خواهد کرد.این جلو پنجره در بالای سپری جدید قرار گرفته و از اطراف به چراغ‌های LED می‌رسد.

در همیتن بخش اگر کاپوت را بالا بزنید شاهد یک موتور 2 لیتری درون سوز VTEC با گیربکس 6 سرعته خواهید بود. اطلاعات بیشتری در خصوص قدرت آن در دسترس نیست، اما پیش‌بینی می‌شود، موتورهای نسل جدید از مدل‌های 158 اسب‌بخاری کنونی جذاب‌تر باشند.

 ورود هوندا سیویک جدید به بازار به زودی + عکس

اما عمده تغییرات در تریم جدید "اسپورت" خلاصه می‌شود. در نمای عقب این نسخه اگزوز به رنگ کرومی و اسپویلر در قسمت انتهایی درب عقب زیر سپر قرار گرفته است. این مدل نیز روی رینگ‌های 18 اینچی خلاصه می‌شود.

درون کابین اما یک صفحه 7 اینچی برای سامانه اطلاعات و سرگرمی به کار رفته که با کارپلی اپل و اتو اندروید هماهنگی دارد.

 ورود هوندا سیویک جدید به بازار به زودی + عکس

خودرو همچنین فناورانه‌تر شده و به سیستم ترمز هوشمند، هشدار شناسایی موانع و ممانعت از برخورد، نگه‌دارنده بین خطوط، سیستم هشدار خروج از جاده و کنترل کروز تطبیقی مجهز شده است.

احتمالا این خودرو در پائیز امسال وارد بازارهای جهانی به ویژه در آمریکا خواهد شد.نظرات