1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود رنو ساندرو با موتور جدید توربوشارژر به بازار

ورود رنو ساندرو با موتور جدید توربوشارژر به بازار

7 شهریور 1397
  • 1

باتوجه به زمان عرضه داچیا ساندرو به بازار، احتمالا تا اواخر سال 2019 میلادی شاهد نسل جدید داچیا/ رنو ساندرو باشیم.

چند سالی از طراحی و ساخت نسل فعلی داچیا ساندرو می‌گذرد و شرکت خودروسازی داچیا به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی خودروسازی رنو، به دنبال راه اندازی و عرضه نسل جدید داچیا ساندرو به بازار است که به احتمال زیاد این هدف شرکت خودروسازی داچیا تا اواخر سال 2019 میلادی محقق خواهد شد.

 ورود رنو ساندرو با موتور جدید توربوشارژر به بازار

احتمالا می‌دانید که در سال 2008 میلادی، خودروی داچیا ساندرو به عنوان یک وسیله نقلیه ارزان قیمت راه اندازی شد و نسل دوم آن در سال 2012 میلادی راه اندازی شده و به بازارهای جهانی عرضه شد، اما انتظار می‌رود که یک نسخه جدید و همچنان کامپکت از داچیا ساندرو تا اواخر سال 2019 میلادی راه اندازی شود.

مجله آلمانی Auto Bild ادعا می‌کند که خودروی نسل جدید داچیا ساندرو اندازه فولکس واگن گلف خواهد بود و به احتمال زیاد براساس پلتفرم CMF-B رنو کلیو توسعه پیدا خواهد کرد که در این صورت دسترسی نسل جدید داچیا ساندرو به تکنولوژی‌های ایمنی بهتر را فراهم می‌کنند، از جمله سیستم ترمز اضطراری خودکار که در صورت استفاده آن بر روی داچیا ساندرو می‌توان بر روی 5 ستاره ایمنی برنامه ریزی کرد.

 ورود رنو ساندرو با موتور جدید توربوشارژر به بازار

با این حال، ما بیشتر به تغییر پیشرانه‌های اتومبیل علاقه مند هستیم تا بازدهی بیشتری داشته باشد. شاید اطلاع داشته باشید که شرکت خودروسازی رنو در حال کار بر روی موتور 1 لیتری است که می‌تواند خروجی قدرت 75 اسب بخاری یا 90 اسب بخاری داشته باشد. علاوه بر این، شرکت خودروسازی رنو بر روی موتور 1.3 لیتری توربوشارژر کار می‌کند که خروجی آن معادل 115 اسب بخار بوده و این احتمال وجود دارد که بر روی نسل جدید داچیا ساندرو مورد استفاده قرار گیرد.

یک ماشین با کیفیت بالاتر به این معناست که دارای قیمت بالاتری هم خواهد بود. در حال حاضر ارزان‌ترین نسخه داچیا ساندرو به قیمت 8000 یورو فروخته می‌شود، در حالی که نسخه "ساندرو استپ وی" دارای قیمت 13 هزار یورو خواهد بود و این انتظار وجود دارد که نسل جدید داچیا ساندرو با دریافت تکنولوژی‌های بیشتر و موتورهای بهتر، قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های فعلی خواهد داشت.

 ورود رنو ساندرو با موتور جدید توربوشارژر به بازارنظرات

  • b b (9 شهریور 1397 ساعت 14:37)

    چه فایده که قیمت 30 میلیونی ساندرو شده 120 میلیون. ایران خیلی وقته مرده!!!!