1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. آغاز تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i با امکانات جدید در ایران خودرو + عکس

آغاز تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i با امکانات جدید در ایران خودرو + عکس

6 آبان 1397
 • 6

تولید آزمایشی پژو 207i جدید توسط شرکت ایران خودرو شروع شده است. محصول جدید ایران خودرو با امکانات جدیدی همراه بوده و خریداران می‌توانند با آپشن‌های متفاوتی این خودرو را سفارش دهند. در ادامه با امکانات جدید 207 آی آشنا می‌شویم.

 آغاز تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i با امکانات جدید در ایران خودرو + عکس

در روزهای گذشته تصاویری از خطوط تولید خودروسازی ایران خودرو منتشر شد که شروع تولید تعدادی پژو 207i و پژو 207i صندوقدار با سقف شیشه‌ای (Glass Roof) را نشان می‌دهد. دو محصول جدید ایران خودرو به سقف‌های شیشه‌ای (پانارومیک یا مونروف) مجهز خواهند بود که البته این سقف‌ها قابلیت بازشو نداشته و تنها سرنشینان می‌توانند با آن به بیرون از خودرو دید داشته باشند.

 آغاز تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i با امکانات جدید در ایران خودرو + عکس

پژو 207i جدید دارای سقف شیشه‌ای است

بر اساس اطلاعاتی که از خطوط تولید شرکت ایران خودرو منتشر شده است می‌توان عنوان کرد سقف گنبدی شکل خودرو پژو 207i برای نصب سقف شیشه‌ای، مجددا طراحی و مقاوم‌سازی‌های لازم انجام شده است و حتی قالب شیشه‌ی جلوی خودرو نیز با تغییراتی همراه خواهد بود. روش ساخت و طراحی فریم‌های سقف این خودرو از طرح پژو 208 الگوبرداری شده و اگر به پژو 208 مجهز به سقف شیشه‌ای دقت کنید، متوجه شباهت الگوی قطعه‌ شیشه‌ای این دو خودرو خواهید شد.

باتوجه به خبرهای اعلامی، شرکت ایران خودرو قصد ندارد پژو 207i با سقف شیشه‌ای را تجاری‌سازی کند، اما نسخه‌های آزمایشی این خودرو در دو نوع هاچ‌بک و صندوقدار ساخته شده‌اند. از طرفی کاور داخلی سقف شیشه‌ای 207 آی به شکل دستی باز و بسته می‌شود و انتظار می‌رود این خودرو در نسخه‌های تجاری به موتور برقی تجهیز شود. از طرفی با تکیه بر شنیده‌ها، ایران خودرو قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور خودرو 206 تیپ پلاس را نیز به بازار خودرو کشور عرضه کند.

 آغاز تولید آزمایشی پژو ۲۰۷i با امکانات جدید در ایران خودرو + عکس

مشخصات فنی پژو 207i جدید

شرکت خودروسازی ایران خودرو قصد دارد دو خودرو پژو 207i و پژو 207i صندوقدار را به امکانات جدیدی تجهیز کند. این امکانات جدید احتمالا مواردی نظیر سقف شیشه‌ای، فرمان کمکی برقی، تریم داخلی چرم، سنسور نور و باران، نمایشگر با پشتیبانی اندروید و کیسه هوای جانبی را شامل می‌شود.نظرات

 • هومن هومن (7 آبان 1397 ساعت 09:40)

  خدا بهمون رحم کنه. اونموقع که سقفش فلزی بود ایمنی در حد صفر حالا که شیشه ای بشه قبل از ورود به ماشین باید اشهدمون را بخونیم. حتما یه چند وقت دیگه کفش را هم شیشه ای میکنن چون آهن گرون شدن و شیشه مقرون به صرفه تره! اینجوری درمصرف مواد اولیه گرون قیمت صرفه جویی میشه و البته قیمت ماشین هم دو سه برابر میشه! یک نقشه خوب دیگه برای خالی کردن جیب مردم بیچاره و پرشدن جیب سهامداران معظم ایران خودرو!! واقعا که! شرم نمیکنید هنوز خودروهای تحویلی پارسال را ندادید اونوقت دوباره کیسه جدید برای دوزار پول مردم بینوا میدوزید!!

 • علی علی (7 آبان 1397 ساعت 07:54)

  آیا سقف شیشه ای از نظر ایمنی، مشکل ندارد؟ مثل ساختمان های شیشه ای نشود!

 • اکبر اکبر (6 آبان 1397 ساعت 22:38)

  سلام . مسئولین ایرانخودرو لطفا به تعهداتشان نسبت به مشتریان عمل نمایند که بیش از 5 ماه از موعدتحویل خودرو میگذره و هنوز خبری از دعوت نامه نیست . دراین مدت یک مبلغ اندکی بعنوان جریمه تاخیر به مشتریان پرداخت خواهند نمود و 20 برابر آن مبلغ خودرو را گرانتر تحویل خواهندداد . که باید گفت مشتریان عطاشو به لقاش می بخشند . بابت ثبت نام خودروهای پژو 207i هاشبک و صندوقدار هم پول مشتریان خواهند گرفت و تاخیر چند ماهه و چند بار افزایش قیمت در این مدت با کسر آبشنها و نواقصی تحویل خواهند داد.

 • حسینیان حسینیان (6 آبان 1397 ساعت 15:21)

  سلام و احترام ، به موازات تحول در تولید محصولات جدید که جای تحسین دارد ، انتظار دارد در تحویل اتومبیل هایی که بیش از 15 ماه از زمان ثبت نام آنها می گذرد اهتمام ویژه به عمل آید.

 • مجید مجید (6 آبان 1397 ساعت 13:58)

  وای که کارخانه های بنز و ب ام و کم اوردند...شاهکاری از ایران خودرووو...قیمت هم ناقابل 200 م

 • ایلیا ایلیا (6 آبان 1397 ساعت 12:36)

  هیچ چی دیگه ... ایران خودرو با یه سقف شیشه ای باز نشو خیر 250 میلیونی برای گاری 207 برداشته ... در عجبم از استقبال آتی این مردم!!!