1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود نمونه های اولیه ی لیفان X70 به کشور+ عکس

ورود نمونه های اولیه ی لیفان X70 به کشور+ عکس

27 آبان 1397
  • 2

شرکت خودروسازان بم که به عنوان نماینده ی جدید لیفان در ایران شناخته می شود، چند وقتی است که نمونه های اولیه ی لیفان X70 را به کشور آورده و در حال حاضر، تعدادی از این کراس اوور چینی در گمرک پیام حضور دارند.

این خودروها هم مانند سایر خودروهای دیگر در انتظار سپری کردن مراحل ترخیص هستند. البته که خودروسازان بم لیفان X70 را به صورت نمونه وارد کشور کرده و بدیهی است در صورت موفقیت آمیز بودن تست های فنی و تطبیق، این خودروی کراس اوور وارد خط تولید این شرکت می شود.

 ورود نمونه های اولیه ی لیفان X70 به کشور+ عکس

در حال حاضر خودروسازان بم تولید لیفان ۸۲۰ را بر عهده دارد و قرار است که بزودی محصولاتی چون لیفان X50، لیفان X60، لیفان X70، لیفان X7 و… را به سبد فروش خود اضافه کند.

برخی احتمال می دهند که نمونه های وارد شده از X70، در نمایشگاه خودروی تهران ۹۷ رونمایی شوند و مشتریان این دسته از خودروها، بتوانند در این رویداد خودرویی با محصول جدید لیفان و خودروسازان بم آشنا شوند. لیفان X70 خودرویی است کراس اوور و چینی که به پیشرانه ی دو لیتری تنفس طبیهی با قدرت ۱۴۵ اسب بخار و گشتاور ۱۸۵ نیوتن متر مجهز است. توان این پیشرانه از طریق یک جعبه دنده ی اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی X70 منتقل می شود.

وجود امکاناتی نظیر سانروف، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی، سیستم تهویه اتوماتیک، کروزکنترل، سنسور نور، دوربین و سنسور پارک عقب، تریم داخلی چرم مصنوعی، سامانه ی کنترل پایداری و… باعث می شود که با توجه به پیشرانه و مشخصات فنی لیفان X70، این خودروی کراس اوور رقیب جدی ام وی ام X33S شناخته شود.

 ورود نمونه های اولیه ی لیفان X70 به کشور+ عکس

لذا می توان توقع داشت که خودروسازان بم با داخلی سازی حداقلی برای این خودرو، بتواند کراس اوور جدید لیفان را با قیمتی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان وارد بازار کند. البته که این خودرو قابلیت فنی خاصی ندارد و در بحث امکانات رفاهی و ایمنی متمایز نسبت به رقبای هم قیمت ظاهر نمی شود.نظرات

  • آزاد آزاد (20 آذر 1397 ساعت 10:43)

    خاک تو سر مردمی که سیاستمداراش با ندانم کاری باعث عقب افتادگیشون شدن و مقصرش هم انتخابهای اشتباه همون مردمه.

  • محمد محمد (27 آبان 1397 ساعت 10:57)

    ای خدا آدم دردشو به کی بگه . انگار همین دیروز بود نگین خودرو اطلاعیه زد تلاش داریم رنو کولئوس را با قیمت زیر 200 میلیون در بازار ایران عرضه کنیم . حالا کار به جایی رسیده که باید منتظر باشیم لیفان با قیمت 200 میلیون عرضه بشه .