1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. نمایشگاه ها
  4. سومین نمایشگاه خودرو البرز آغاز شد

سومین نمایشگاه خودرو البرز آغاز شد

7 مهر 1395
  • 0

سومین رویداد خودرویی البرز از عصر روز سه شنبه ۶ مهرماه با حضور بیش از ۳۰ گروه و شرکت در فضایی بالغ بر ۴ هزار مترمربع، در کرج آغاز بکار کرد

سعید محمودی، مدیر عامل گروه بین المللی تانا و مجری این نمایشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه به مدت 4 روز تا 9مهرماه در محل موقت نمایشگاه های استان واقع در مهرویلا، پل شهدای پلیس و در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16 تا 21 و در روز جمعه از ساعت 10 تا 20 میزبان بازدیدکنندگان است.

محمودی در خصوص ترکیب مشارکت کنندگان در نمایشگاه اظهار داشت: ایران خودرو از طریق مجمع نمایندگان ایران خودرو در البرز و با مشارکت 9 نمایندگی حضوری فعال در نمایشگاه دارد و شرکت اصلی مدیران خودرو به صورت گسترده و همچنین کرمان خودرو و اطلس خودرو از طریق نمایندگی های استان البرز در زیر گروه خودروهای سواری حضور دارند.

وی گفت: از نکات مورد توجه این دوره علاقه مندی و مشارکت جدی برخی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات و مجموعه های خودرو است که با توجه به تعدد حضور شرکت های قطع ساز در البرز، نوید توسعه این زیر گروه در دوره آتی نمایشگاه را می دهد. محمودی ضمن پیش بینی بازدید بیش از 200 هزار نفر از این رویداد، اضافه کرد: نمایش خودروهای کلاسیک بخشی دیگر از نمایشگاه است که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

مدیر عامل مجری نمایشگاه گفت: پس از وقفه حدود سه ساله در برگزاری مرتب نمایشگاه های تخصصی در استان البرز اکنون که با تدبیر مسئولین استانی اجرای نمایشگاه ها برنامه ریزی شده، برگزاری نمایشگاه خودرو را می توان سرآغاز و تولد دوباره صنعت نمایشگاهی البرز برشمرد. محمودی افزود: کلیه اطلاعات نمایشگاه از طریق پایگاه اینترنتی tana-group.com قابل دسترسی است.

منبع:عصر خودرونظرات