1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. نمایشگاه ها
  4. نگرانی هایی درباره نمایشگاه خودرو تهران

نگرانی هایی درباره نمایشگاه خودرو تهران

24 آذر 1395
  • 2

نمایشگاه خودرو تهران در حالی قرار است بعد از ۱۲ سال در شهر آفتاب برگزار شود که به نظر می رسد برای شروع مجدد این رویداد عجله و بی دقتی صورت گرفته است. نمایشگاه خودرو تهران ، در تهران نیست!

نمایشگاه خودرو تهران قرار است بعد از ۱۲ سال برگزار شود، البته نه در خود تهران بلکه در شهر آفتاب و در نزدیکی یکی از شهرستانهای اطراف تهران.

هنوز مشخص نیست چند شرکت خودرویی به طور حتمی در این رویداد شرکت خواهند کرد زیرا خودروسازانی که کمی هوشمندی و عاقبت اندیشی دارند هنوز در حال بررسی بازدهی حضور در این نمایشگاه دور به مرکز شهر هستند.

یکی از چالشهای اصلی محل برگزاری این نمایشگاه، دور بودن مسیر نمایشگاه برای اهالی جاده مخصوص و از همه مهمتر علاقه مندان و بازدیدکنندگان آن خواهد بود که قطعا باید برای رفت و آمد و دیدن نمایشگاه، قید کارهای یک روز خود را بزنند.

نکته قابل تامل دیگر این نمایشگاه این است که وزارت صنعت معدن و تجارت چطور با وجود شرکت نمایشگاههای تهران و شرکت بازرگانی ایدرو که معمولا متولی برگزاری این نمایشگاهها در تهران بودند، مجوز برگزاری به یک شرکت خصوصی و تازه کار در تهران را داده است و آیا این شرکت که فقط برگزاری چند نمایشگاه در شهرهای کوچکتر از تهران را داشته از پس برگزاری این مهم بر می آید یا خیر.

نمایشگاه خودرو تهران بعد از ۱۲ سال به نظر می رسد هنوز جا برای پخته شدن و استارت پرقدرت داشت چرا که هم می شد در مورد مکان برگزاری و هم شرایط و انتخاب بازوهای اجرایی آن دقت بیشتر انجام شود تا شرکتهایی که با هزار آرزو و هزینه پا به این رویداد می گذارند، چشمشان به در خوش نشود.

چرا که تجربه نمایشگاه محبوب کتاب در این مکان در سال جاری نشان داد که دوری راه ریزش مخاطب را به همراه خواهد داشت، چه رسد به نمایشگاه خودرو که قطعا شمار بازدید کنندگان و مخاطبانش کمتر از کتاب است.

منبع:میزاننظرات

  • کورش کورش (25 آذر 1395 ساعت 12:39)

    ولی با ترافیک هایی که قطعا با برگزاری این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه ها اتفاق خواهد افتاد، لزوم انجام آن در نمایشگاه آفتاب را دو چندان می کند.

  • تهرانی تهرانی (25 آذر 1395 ساعت 08:44)

    برای ما اهالی تهران هیچ نگرانی وجود ندارد بسیار هم خوشحال هستیم سلام ما را به کاتالوگ جمع کن ها و پیک نیکی های نمایشگاه برسانید که امسال توی زحمت می افتند در ضمن شما نگران جاده مخصوصی ها نباشید اونها به راحتی خودشان را به شهر افتاب می رسانند ضمنا شهر افتاب در تهران است و خارج تهران نیست به مترو هم دسترسی دارد