1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. خط تولید محصولات گروه سایپا بدون وقفه در جریان است

خط تولید محصولات گروه سایپا بدون وقفه در جریان است

11 شهریور 1397
  • 1

مجتبی نظری در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه گفت: تولیدات گروه سایپا در جریان است و خودرو برای مصرف کنندگان واقعی تامین خواهد شد و مردم عزیز نگران نباشند.

معاون ارتباطات گروه خودرو سازی سایپا افزود: گروه سایپا با تمامی محصولات خود که در حال تولید و عرضه می باشد در نمایشگاه استان کرمانشاه حاضر شده است.

 خط تولید محصولات گروه سایپا بدون وقفه در جریان است

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه خودرو رهام که در کلاس c قرار دارد و برای خانواده های ایرانی بسیار مناسب است و در حال حاضر تست های جاده ای و پیمایشی در اقلیم های مختلف کشور بر روی این محصول در حال انجام است، نیز به نمایش درآمده است.

معاون ارتباطات گروه سایپا گفت: مطمئنا نظرات هموطنان کرمانشاهی در تولیدات آتی گروه سایپا بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

وی افزود: در این نمایشگاه گروه سایپا با بخش های مختلف از جمله خدمات بعد از فروش جهت معرفی قطعات یدکی استاندارد، همچنین نمایندگی های برتر استان جهت ارائه فروش ویژه به هموطنان کرمانشاهی حضور یافته است.

نظری از فروش ویژه گروه سایپا در هفته آینده خبرداد و گفت: مردم می توانند از طریق سایت سایپا خرید خود را با قیمت مصوب انجام دهند.

وی تاکید کرد؛ قیمت محصولات سایپا هیچ تغییری نکرده و قیمت های موجود در بازار قیمت های واقعی نیستند و توصیه به مردم عزیز این است که فقط از طریق سایت شرکت سایپا اقدام به خرید کنند.نظرات

  • امیر امیر (12 شهریور 1397 ساعت 09:46)

    بدون وقفه درحال تولید، از در عقب هم بدون وقفه به سمت انبارهای احتکار....