1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو ویژه شهریور 95

شرایط پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو ویژه شهریور 95

27 مرداد 1395
  • 0

شرایط پیش فروش شھریور 95 کلیه محصولات ایران خودرو به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز شنبه 95/05/30 لغایت 95/06/31 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست ارائه می گردد.

 شرایط جدید پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو - شهریور 95

نکته مهم:

طرح پیش فروش اعتباری در این بخشنامه جھت محصولات پژو 206 صندوقدار وی٨ و سمند EF7 بنزینی اجرا می گردد. در این طرح، مشتری قسمت عمده مابه التفاوت خودرو را در قالب تسھیلات دریافت و طی چکھای مشخصی که در دعوتنامه مشخص خواھد شد پرداخت می نماید.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 95/05/30 می باشد.

 شرایط جدید پیش فروش کلیه محصولات ایران خودرو - شهریور 95

توضیحات مهم :

- هدیه فروش تعهدی - در صورت پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو - در زمان صدور دعوتنامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

* : در این بخشنامه خودروهای 206صندوقدار V8 و سمندEF7 بنزینی به ترتیب دارای تسهیلات (وام) 150.000.000 و 120.000.000 ریالی برابر ضوابط شرکت هستند.

بدین صورت که امکان پرداخت مبلغ مابه التفاوت - پس از ارسال دعوتنامه - بصورت اقساط وجود خواهد داشت. که جزئیات آن در دعوتنامه مشخص خواهد شد.

- در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم می باشد.

- هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

- هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد.

منبع:ایران جیبنظرات