1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان خارجی
 4. ورود اولین پورشه 6 درب به ایران

ورود اولین پورشه 6 درب به ایران

18 بهمن 1392
 • 4

وجود صدها خودروی پورشه در کشور حتی باعث تعجب جک استراو وزیر خارجه سابق انگلیس در سفر اخیرش به تهران نیز شد و وی با مقایسه این خودروها با کمبود دارو در کشور، از این موضوع تعجب کرده بود.


طی سالهای اخیر و با افزایش تب ورود خودروهای لوکس غربی به کشور، پورشه سواران دارای برندی خاص در جامعه شده و با استفاده از جذابیت ها و قیمت خودروی خود، تلاش کردند نام این محصول گران قیت را تبدیل به نشانی از یک طبقه خاص مرفه در کشور کنند و فخر سوار شدن بر خودروی یک میلیاردی را ملموس تر بچشند و بچشانند.

تاکنون مدلهای مختلفی از این خودروی گران قیمت وارد بازار ایران شده است که می توانید قیمت آنها را اینجا مشاهده کنید که عمده قیمت آنها بین 650 میلیون تا 1 میلیارد و 100 میلیون تومان است.

وجود صدها خودروی پورشه در کشور حتی باعث تعجب جک استراو وزیر خارجه سابق انگلیس در سفر اخیرش به تهران نیز شد و وی با مقایسه این خودروها با کمبود دارو در کشور، از این موضوع تعجب کرده بود.


اما حالا تصاویری از جدیدترین خودروی پورشه در ایران منتشر شده است که نشان می دهد یکی از اهالی شهر اصفهان توانسته است مجوز ورود، ترخیص و حتی پلاک گذاری یک دستگاه خودروی پورشه 6 درب را که می توان آنرا از جمله خاص ترین خودروهای موجود در کشور دانست، بگیرد.


این پورشه خاص و شاسی بلند که شباهت بسیاری به پورشه های "کاین" موجود در داخل کشور دارد را می توان آخرین نمونه وارد شده از این اتومبیل لوکس به ایران دانست و در عین حال باید منتظر فعال شدن دیگر رقبای طبقه پورشه سواران به این رقابت جدید ماند.نظرات

 • مهدی مهدی (13 اسفند 1392 ساعت 11:26)

  واقعا زیباست بابایه من اپتیما داره ولی واقعا خوبه ولی اینو نمیدونم ولی انشا الله چرخش براش بچرخه

 • وحید وحید (20 بهمن 1392 ساعت 07:14)

  مبارکش باشه من که پراید دارم برام مثل یه پورشه میمونه چون اونقدر تو سرما رفتم واومدم که همین برام بسه
  ادم پراید داشته باشه بهتره که منت بکشه ماشین بهش ندند

 • البرز البرز (20 بهمن 1392 ساعت 04:27)

  انشاالله چرخش براش بچرخه،توی جاده ها و خیابونهای ما چه فرقی میکنه که پورشه ی 6 درب سوار بشی یا پیکان وانت، چون به هر حال باید هر 100 متر یه بار بالا و پایین بپری.

 • hossein hossein (19 بهمن 1392 ساعت 12:34)

  محشره