1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان خارجی
 4. وانت تاکوما با طراحی جدید

وانت تاکوما با طراحی جدید

17 آذر 1393
 • 5

تویوتا، وانت سایز متوسط خود یعنی تاکوما را با طراحی بروز شده و بهبودهایی در بخش‌های دیگر در نمایشگاه خودروی دیترویت، معرفی خواهد کرد.

وانت تاکوما در بیستمین سال عمر خود، طراحی مدرن‌تری در داخل و خارج اتاق را تجربه می‌کند. چراغ‌های جلو از فرم مربعی شکل سابق خارج شده‌اند و جلوپنجره نیز باریک نتر و با حاشیه برجسته‌تر شده و سپرها نیز تغییر فرم داده‌اند. در نتیجه چهره تاکومای فیس لیفت، کمی خشن‌تر و پیچیده‌تر شده است. با این وجود، ده سال پس از حضور نسل دوم این خودرو در بازار، انتظار می‌رود نسل جدید این خودرو با ظاهری کاملاً متفاوت رونمایی گردد.

علاوه بر بهبود طراحی، گیربکس شش سرعته خودکار جدید و چند ارتقا در بخش پیشرانه باعث بهبود مصرف سوخت شده‌اند.

اگر فکر می‌کنید که وانت‌هایی چون شورولت کلرادو و GMC کانیون با داشتن 66 درصد از سهم بازار پیک آپ های متوسط و جمع و جور، تاکوما را شکست خواهند داد، اما تویوتا رقابت را در این بخش جدی می‌داند که در آینده به سمت محصول این شرکت گرایش خواهد داشت. همانگونه در سال 2005 نیز این وانت توانست توجه زیادی به سوی خود جلب کند و حتی به عنوان وانت سال از سوی موتورترند شناخته شد.

برای اطلاع از ویژگی‌های دقیق ظاهری و مشخصات فنی تاکومای جدید باید تا نمایشگاه خودروی دیترویت که یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای خودرویی جهان است، صبر کرد.وانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوماوانت تاکوما-نمای داخلوانت تاکوما-نمای داخلوانت تاکو-نمای داخلوانت تاکوما-نمای موتورنظرات

 • رضااا رضااا (17 آذر 1393 ساعت 23:25)

  عالیییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • محمدماجد محمدماجد (17 آذر 1393 ساعت 22:37)

  این یکم بیریخته داخل کابینش خیلی زیبا بود

 • فوجی فوجی (17 آذر 1393 ساعت 21:25)

  خیلی خفنه.....

 • پوریا ایرانی پوریا ایرانی (17 آذر 1393 ساعت 15:52)

  ابهت فورد را ندارد

 • دومینیک تورتو دومینیک تورتو (17 آذر 1393 ساعت 12:15)

  جون میده واسه برف نوردی و آفرود سخت.