1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

17 آبان 1394
  • 0

شورولت خودروساز قدیمی آمریکایی در نمایشگاه سِما 2015 با دو مدل کامارو ss به عرصه آمده تا نشان دهد کوپه اسپرت و مشهورش در تغییر قیافه هیچ‌گاه عرصه را به رقیبان واگذار نمی‌کند. این دو مدل که در دو گونه سرخ و گونه سیاه تدارک دیده شده است. این دو گونه با نگاه تازه‌ای که توسط شورولت به آنها تزریق شده شمایی جدید از نسل ششم شورولت کامارو ss را به علاقه‌مندان خودروهای عضلانی آمریکایی ارائه می‌کند. ارتقا در این دو گونه شامل بخش‌های فنی و طراحی داخلی شده است و موجب شده تا رانندگی با نسل جدید کامارو از همیشه لذت‌بخش‌تر باشد.

گونه سرخ که روی بدنه نقره ای متالیک آن به‌صورت گرافیکی تزئینات قرمز رنگ و همچنین عنوان Red Accent نگاشته شده بر اساس کامارو SS کانورتیبل طراحی شده، ترکیبی از یک قسمت بیرونی با رنگ نقره‌ای متالیک در بدنه است که عنوان Switchblade به آن داده شده، همچنین این گونه خاص کامارو در داخل کابین از تجهیزات، تریم و لوازم جانبی و چرم قرمز کمرنگ بهره برده است. ترکیب استفاده شده "گونه سرخ" باعث می‌شود تا این بسته در کل آدرنالین خون راننده را تا میزان بالایی افزایش دهد.

در زیرپوست این مدل وحشی از یک موتور با رویه نقره‌ای براق استفاده شده است.

همچنین این کامارو از رینگ‌های 20 اینچی مشکی جلایافته و 5 پره که در حاشیه‌ها به نوارهای ظریف قرمزرنگ مزین شده، استفاده کرده است. پدال‌های آلومینیومی اسپرت و براق، کیت نور قرمز اطراف درهای ورودی، زانوبندهای به رنگ قرمز، و کف‌پوش‌ها و روکش‌های مزین به لوگو سرخ‌رنگ ss ازجمله تجهیزات اضافی این کامارو هستند.

در این کامارو که برای نمایشگاه سما تدارک دیده شده سیستم تعلیق با تغییراتی همراه بوده است. ارتفاع خودرو با اندکی کاهش مواجه شده است و تغییراتی طوری اعمال شده که بدنه به‌راحتی هوای اطراف را بشکافد. سیستم ترمز نیز تغییر نموده است. در بخش جلویی این تغییر نمود بیشتری دارد و با استفاده از یک گونه شش کالیبره برمبو، پدال ترمز با قدرت بیشتری به راننده اطمینان می‌دهد توان متوقف کردن کامارو را دارد.

"نسخه مشکی" کامارو نیز در بیرون و بدنه با رنگ قرمز آتشین و خطوط سیاه و بعضاً سفید براق تزیین شده است. همچنین چراغ‌های تیره و مات عقب، نشان‌های پاپیونی سیاه و سفید در جای‌جای بدنه و رینگ‌های 20 اینچی 5 پره مشکی از جمله مشخصات این نسخه است. همچنین گونه مشکی در زیر درب موتور از یک پیشرانه قرمزرنگ استفاده می‌کند. برخلاف گونه قرمز، گونه مشکی در فضای داخلی از تریم، چرم و تجهیزات مشکی بهره می‌برد. سایر تجهیزات این گونه مشابه گونه سرخ کامارو ss است.

خودروهای عضلانی بخشی از فرهنگ آمریکایی هستند و در این میان نمایشگاه سما از اهمیت بسیار بالایی در محافل خبری و محبوبیت بالایی در میان مردم جامعه آمریکا برخوردار است. کامارو از شورولت، موستانگ از فورد و چلنجر از داج ازجمله مشهورترین خودروهایی هستند که علاوه بر یدک کشیدن پسوند عضلانی، هرساله توسط تیونرهای مشهور یا خود شرکت‌های خودروسازی در نمایشگاه سما در گونه‌ها و اقسام مختلفی تولید و عرضه می‌شوند.

 شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

 شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

 شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

 شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

 شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

 شورولت کامارو SS کانورتیبل در سِما

منبع پدال


نظرات