1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. جیلی امگرند استیشن کانسپت

جیلی امگرند استیشن کانسپت

20 آبان 1394
  • 0

جیلی به دنبال تبدیل‌شدن به یکی از مدعیان جدی در صنعت خودرو است و بر این اساس، مدل‌های جدیدی روانه بازار می‌کند. یکی از مدل‌ها، امگراند کانسپت است که اوایل سال جاری میلادی در شانگهای به نمایش گذاشته شد. به‌تازگی رسانه‌های چینی گزارش داده‌اند که یک نسخه تولیدی از این کانسپت قرار است در آینده‌ای نزدیک به بازار معرفی شود و احتمالاً از یک فرم بدنه دوم، یک استیشن واگن با ظاهر اسپورت استفاده خواهد کرد.

تصاویری که در اینجا می‌بینید، با اینکه در وب‌سایت چینی Shuoke منتشر شده‌اند، ولی به صورت رسمی نیستند؛ این تصاویر به صورت فتوشاپی و رندر بر اساس مدل سدان هستند که توسط یک هنرمند محلی با نام مستعار "Sugarchow" طراحی شده‌اند.

گفته می‌شد که کانسپت اصلی متعلق به جیلی از یک پیشرانه هیبریدی در زیر کاپوت خود بهره خواهد برد. با این حال، در آخرین نسخه آن، احتمال اینکه از موتورهای ۱/۳ لیتری و ۱/۵ لیتری بنزینی، هر دو به صورت چهار سیلندر استفاده کند، بیشتر است.

این کانسپت قرار است در نمایشگاه اتومبیل گوانگ‌ژو در سال ۲۰۱۵، در اواخر ماه جاری میلادی معرفی شود؛ البته این موضوع در ابتدا باید رسماً توسط جیلی تأیید شود.

 جیلی امگرند استیشن کانسپت

 جیلی امگرند استیشن کانسپت

 جیلی امگرند استیشن کانسپت

 جیلی امگرند استیشن کانسپت

 جیلی امگرند استیشن کانسپتنظرات