1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. فروش با تحویل فوری RAV۴ مدل ۲۰۱۷ توسط ایرتویا

فروش با تحویل فوری RAV۴ مدل ۲۰۱۷ توسط ایرتویا

11 دی 1395
  • 1

ایرتویا در بخشنامه جدید فروش خود، شاسی‌بلند پرطرفدار RAV۴ را در مدل ۲۰۱۷ با شرایط تحویل فوری و به صورت نقدی و اعتباری عرضه کرد. کراس اوور محبوب تویوتا، RAV4 مدل 2017 در شرایط جدید فروش ایرتویا به صورت تحویل فوری و با 3 تیپ T2-G ، T3-V و T3-E که به لحاظ فنی و موتوری یکسان بوده و فقط ازنظر آپشنی متفاوت‌اند عرضه می‌شود.

در شرایط فروش جدید ایرتویا، RAV4 مدل 2017 با شروع قیمت از 233 میلیون تومان (برای مدل پایه در این بخشنامه) و با تسهیلات تا سقف 105 میلیون تومان (برای مدل فول در این بخشنامه) قابل‌ارائه به خریداران است.

لازم به ذکر است علاقه‌مندان عزیز در صورت خرید نقدی هرکدام از 3 تیپ موجود RAV4 می‌توانند از هدیه ویژه 1 سال بیمه بدنه رایگان بهره‌مند شوند. همچنین شرایط اقساطی متنوعی نیز در این بخشنامه به شکل 12، 18، و 24 ماهه برای هر 3 تیپ خودروی RAV4 مدل 2017 در نظر گرفته شده است.

تیپ فول RAV4 با امکانات کاملی نظیر سیستم تثبیت سرعت (کروز کنترل)، سیستم هوشمند ورود بدون کلید+ دکمه استارت، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سرپائینی (DAC)، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سربالایی (HAC)، تنظیم چندحالته و برقی صندلی راننده، تودوزی چرم، آینه الکتروکرومیک، سیستم صوتی با قابلیت پخشAM/FM/CD/USB/AUX/DVD ، نویگیشن، بلوتوث، صفحه نمایشگر، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک با قابلیت تنظیم دوگانه دما برای سرنشینان جلو، سیستم تنظیم اتوماتیک نور چراغ‌های جلو، آینه‌های بغل تاشو برقی، سانروف، درب صندوق‌عقب هوشمند (باز شدن با کمک سنسور حرکتی پا) و ... به فروش می‌رسد.

 فروش ویژه تویوتا راو4 توسط ایرتویانظرات

  • ناشناس ناشناس (11 دی 1395 ساعت 22:38)

    منتظر باش تابیایند