1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چین

رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چین

22 دی 1394
  • 0

جنرال موتورز با امید به استقبال آمریکایی‌ها از خودروی تولید چین، شاسی بلند بوییک انویژن را رونمایی می‌کند.

خودروساز آمریکا قصد ندارد این خودرو را بی سروصدا وارد بازار کند بلکه قرار است جدیدترین شاسی بلند بوییک در جشن باشکوهی در آستانه نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی شود تا حداکثر پوشش رسانه ای را داشته باشد.

مالی پک، مدیر بازاریابی آمریکای بوییک به خبرگزاری فرانسه گفت: ما انتظار داریم معرفی این خودرو موفقیت بزرگی باشد. این خودرو از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مجهز به فناوری ایمنی پیشرفته است و طراحی زیبایی دارد.

تصمیم جنرال موتورز برای واردات انویژن از چین که برای نخستین بار از سوی یک خودروساز بزرگ انجام می‌گیرد، انتقاداتی را در آمریکا برانگیخته و احتمالا یکی از موضوعات مطرح در مبارزات انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 خواهد بود.

اتحادیه "یونایتد اوتو ورکرز" که برای ساخت انویژن در آمریکا لابی کرده بود، تصمیم برای واردات آن از چین را سیلی بر صورت مالیات دهندگانی توصیف کرد که پس از بحران مالی سال 2008 پولشان صرف نجات جنرال موتورز ورشکسته شد.

به گفته یک استاد دانشگاه کالیفرنیا، جنرال موتورز از یک دهه قبل که برای نخستین بار از مکزیک خودرو وارد کرد، راه طولانی پیموده و سیستمهایی دارد تا اطمینان حاصل کنند خودروهای تولید چین طبق استانداردهای آمریکایی و جهانی هستند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، واردات انویژن از چین برای جنرال موتورز کاملا معقول است زیرا این شرکت سال گذشته بیش از 1.2 میلیون بوییک در چین فروخت و در مقابل تنها 223 هزار دستگاه بوییک در آمریکا به فروش رسید.

این خودروساز آمریکایی با در نظرگرفتن پایین آمدن قیمت نفت که تقاضای بالایی را برای مدل‌های کراس اوور و پیکاپ در آمریکای شمالی بوجود آورده است، قصد دارد سالانه 30 تا 40 هزار دستگاه خودرو از چین وارد کند.

 رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چین

 رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چین

 رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چین

 رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چین

 رونمایی از بیوک انویژن تولید شده در چیننظرات