1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. سورپرایز تویوتا برای ایرانیان

سورپرایز تویوتا برای ایرانیان

17 اسفند 1394
  • 0

پریوس 2016 در کشورمان حضور پیدا می کند تا با ظاهر زیبا و قابلیت های زیست محیطی خود به پاکیزگی هوا و ظاهر بصری کلان شهرها کمک کند. پریوس بعد از رونمایی در لاس وگاس و فرانکفورت به ایران می آید تا آخرین دستاورد های کمپانی معظم تویوتا در اختیار هموطنان قرار گیرد.

در تمامی دنیا از پریوس به عنوان سفیر تکنولژی تویوتا یاد می کنند و این خودرو نقطه عطفی در میان تمام خودروهای هیبریدی جهان می باشد. پریوس جدید بر اساس نقاط قوت و دستاورد های نسل پیشین خود با ایجاد معیار های برتر در مصرف بهینه سوخت بزرگترین جهش را در تاریخ خودرو های هیبریدی داشته است.

پریوس در مدل جدید خود با پاسخ گویی به نیازهای مشتریان خود موفق شده در طراحی بسیار قانع کننده عمل نماید و لذت رانندگی را برای طرفداران خود در بالاترین سطح به ارمغان آورد. شتاب و نرمی این خودرو یکی از نقاط برجسته اش محسوب می شود. علاوه بر این که یکی از بی صداترین خودروهای هایبرید در سطح جهان است که همین عامل آرامش قابل توجهی در رانندگی را به همراه دارد. فضای عقب به لطف بهره از جایگزاری باتری در زیر صندلی عقب فضای مناسبی را در صندوق عقب فراهم نموده است.

پریوس سفیر تویوتا در به ارمغان آوردن تکنولوژی، آرامش، تعلق به محیط زیست و ایمنی قابل توجه است. در مدل جدید این خودرو شاسی این ماشین به سبب افزایش ایمنی تقویت شده و علاوه برآن به منظور ارتقای ایمنی رادار پیشگیری از تصادف در کنار رادار کروز به لیست آپشن های این خودرو افزوده است. دیگر لوازم جانبی سیستم هایبریدی به منظور عملکرد بهتر ارتقا یافته است نیکل فلزی باتری جدید هایبریدی فشرده تر از مدل نسل قبلی است که به شارژ بهتر و دوام آن افزوده است.

در حال حاضر تعداد محدودی تویوتا پریوس برای معرفی و بازاریابی وارد کشور شده است و به زودی در شعبه های تویوتا برای بازدید عموم به نمایش گذاشته خواهد شد.

جهت بازدید از سایت نماینده تویوتا در ایران و آدرس شعب تویوتا به آدرس www.irtoya.com مراجعه نمایید.

 سورپرایز تویوتا برای ایرانیان

 سورپرایز تویوتا برای ایرانیان

 سورپرایز تویوتا برای ایرانیان

 سورپرایز تویوتا برای ایرانیان

منبع ایرتویا


نظرات