1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. به زودی قیمت نهایی دنا پلاس توربو اتوماتیک تصویب می شود

به زودی قیمت نهایی دنا پلاس توربو اتوماتیک تصویب می شود

23 مرداد 1399
  • 1

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبرداد و گفت : ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذیربط است.

فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب گفت : فرآیند قیمت‌گذاری سبب تاخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.

وی افزود : با همکاری زنجیره تامین،  قرار است روزانه ۲۰۰ دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک در ایران خودرو تولید شودو تاکنون دو هزاردستگاه از این محصول تولید و آماده تحویل به مشتریان شده است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبور می‌کند، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف‌کنندگان و بدون بهره‌گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.

مقیمی تصریح کرد : حدود هفت هزارو 300 دستگاه  خودرو دناپلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک به مشتریان تعهدداریم که با تامین و تدارک قطعات و همکاری زنجیره تامین ، مشکلی در تولید این محصول نداریم و ظرفیت  تولید بیش از این اعداد است .نظرات

  • پویا پویا (24 مرداد 1399 ساعت 15:49)

    از یکسال قبل تازه یادشون افتاده ماشین باید تحویل بدن ب مردم.هنوز تحویل فروردین رو ندادن. کلک بازی در میارن تا قیمت ماشینو بکشن بالا. الان قیمت خودرو توی بازار همینجور داره میره بالا . مشتری نیست پس قیمت از کجا در میاد