1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. سایپا: شماره گذاری خودرو‌های ساندرو معوق از امروز آغاز می شود

سایپا: شماره گذاری خودرو‌های ساندرو معوق از امروز آغاز می شود

23 آذر 1399
  • 0

مجید باقری قائم‌مقام فروش محصولات سایپا، گفت: ۳ برنامه فروش فوق العاده تا پایان سال خواهیم داشت و دیروز قرعه کشی چهارمین مرحله از فروش فوق العاده برگزار شد.

او گفت: تاکنون در تمامی طرح‌ها بیش از ۴ میلیون متقاضی داشته ایم. یکی از نکات مهم این است که در طرح پیش فروش به دلیل شرایط خاص کرونا، تا پایان این هفته واریز وجه امکان پذیر شده است.

باقری ادامه داد: امروز بخش زیادی از فروش را محصولات زامیاد پوشش داده است و بسیاری از افراد این سوال را داشتند که چرا خودرو‌های پیش فروش شده پلاک نمی‌شوند و مجدد ثبت نام انجام می شود که باید بگوییم مشکل پلاک شدن محصولات رفع شده است.

قائم مقام فروش محصولات سایپا با بیان اینکه یکی از مشکلات تحویل مربوط به خودرو‌های ساندرو بود، گفت: از امروز شماره گذاری خودرو‌های ساندرو آغاز می‌شود و مشکل پلاک نشدن رفع شده است.

باقری افزود: طرح پیش فروش را در هفته آینده مجدد برگزار خواهیم کرد. خودرو به خوبی تولید می‌شود و روند عرضه متناسب است.

او افزود: مراحل تولید انبوه خودرو شاهین طبق روال در حال انجام است. در طرح‌های فروش فوق العاده آینده پایه قرعه کشی بر مبنای گروه خودروسازی سایپا خواهد بود و محصولات زامیاد کمتر خواهد شد. وضعیت تولید شاهین مورد قبول می باشد و امیدواری زیادی وجود دارد که در موعد مقرر خودروهای فروخته شده شاهین به خریداران واگذار شود .

باقری گفت: ۵ روز مهلت برای واریز وجه در نظر گرفته ایم. امروز ساعت ۲ نتایج قرعه کشی اعلام خواهد شد.

منبع سایپا


نظرات