1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. نگاهی به آپشن های جدید در نسل چهارم خودروی ام وی ام X33

نگاهی به آپشن های جدید در نسل چهارم خودروی ام وی ام X33

نگاهی به آپشن های جدید در نسل چهارم خودروی X33
14 دی 1399
  • 0

نسل چهارم ایکس 33 که از سوی مدیران خودرو نمکاینده رسمی محصولات چری چین در ایران عرضه می شود دارای سه سال یا 100 هزار کیلومتر گارانتی است که برای این خودرو در حد و بازه قیمتیش تقریبا مناسب می باشد.

نزدیک به یک دهه از ورود ام وی ام ایکس 33 به عنوان اولین شاسی بلند چینی بازار ایران می گذرد، خیلی زود این خودرو جای خود را در بازار و میان مشتریان ایرانی یافت و توانست به سرعت به فروش بالایی دست یابد، استهلاک و مخارج نگهداری پائین و دوام مناسب عواملی بود که ایکس 33 را محبوب بازار ایران کرد.

برای آگاهی از مشخصات فنی نسل های قبل می توانید روی این گزینه کلیک نمایید .(مشخصات فنی شاسی بلند MVM X33)

به سرعت خیلی از خریداران خودروهای سدان متوسط نظر خود را به سمت ایکس 33 عوض کردند تا با پرداخت قیمتی مناسب لذت سواری یک کراس اوور را با داشتن آپشن های معقول تجربه کنند.

اما فیس لیفت اول ایکس 33 با ورود به بازار امکان رانندگی با گیربکس اتوماتیک را در کنار چهره ای به روز تر مهیا کرد تا بر لذت رانندگی و استفاده از آن بیافزاید. فیس لیفت دوم این خودرو با چهره ای کاملا مدرن و به روز عرضه شد که اتفاقا استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد تا در نهایت مدیران خودرو در سال جاری به فکر فیس لیفت سوم آن افتاد گرچه تغییرات خیلی جزئی در حد تغییر جلوپنجره خودرو بود اما به لحاظ امکانات، آپشن های ویژه ای به این خودرو افزوده شده که شامل فرمان برقی و سیستم پایداری الکترونیکی ESP- کنترل در سربالایی HHC و سیستم ضد لغزش TCS می باشد تا بازهم به لحاظ ایمنی و راحتی شامل ارتقاء بیشتر باشیم.

نسل چهارم شاسی بلند شرکت ام وی ام، ایکس 33 اتومات جدید گرچه هنوز هم نیازمند تغییرات بیشتر می باشد اما در بازار فعلی به عنوان یک شاسی بلند اقتصادی و خوش سابقه است که در طول نزدیک به یک دهه توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب نماید و با توجه به تغییرات و ارتقاء که در این محصول متناسب با نیاز بازار صورت گرفته، موقعیت خود را نیز تثبیت کرده است .

ایکس 33 نه تنها در ایران بلکه در تمام بازارهای صادراتی به عنوان یک کراس اوور اقتصادی شناخته می شود که گرچه کمی چهره قدیمی دارد اما هنوز هم طرفدار دارد و آن هم علتش اقتصادی بودنش می باشد.

مدل جدید این خودرو که توسط مدیران خودرو به عنوان نسل چهارم ایکس 33 شناخته می شود دارای سه سال یا 100 هزار کیلومتر گارانتی دارد.نظرات