1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار جزئیات جدیدی از نیسان پاترول نیسمو مدل 2022 فیس لیفت + عکس

انتشار جزئیات جدیدی از نیسان پاترول نیسمو مدل 2022 فیس لیفت + عکس

6 اسفند 1399
  • 0

 اگر طرفدار پاترول هستید، خاورمیانه مکانی است که می توانید از آن استفاده کنید زیرا این آفرودر معتبر در آنجا توسط نیسان با طعم های مختلف فروخته می شود. نیسان پاترول یکی از محبوب ترین خودروهای شاسی بلند بزرگ جثه در سطح دنیا می باشد که مقبولیت بسیار زیادی بین آفرود بازها نیز دارد.

به گزارش خبرخودرو، نیسمو که از اواخر سال 2015 عرضه شده است، هنوز حتی فیس لیفت خود را دریافت نکرده است، اگرچه پاترول معمولی در نیمه دوم سال 2019 فیس لیفت شد. اخیرا عکس های جاسوسی از خاورمیانه نشان می دهند که نسخه به روز شده به زودی منتشر خواهد شد، با توجه به اینکه نیسان در حال انجام یک عکسبرداری از شاسی بلند سریع دیده شده است.

2022-nissan-patrol-nismo-rendering.jpg

نسخه فیس لیفت شده نیز با ورودی های هوای بزرگتر، تغییراتی را در طراحی سپر جلو ایجاد می کند. در قسمت عقب، سیستم اگزوز چهار تیکه به چشم می خورد، در حالی که چرخ های بزرگ 22 اینچی آلیاژی جعلی RAYS قرار است از مدل قبل از فیس لیفت منتقل شوند. همچنین انتظار می رود موتور تنفس طبیعی V8 با قدرت 428 اسب بخار را به ارث ببرد.

اولین رونمایی آن می تواند در هفته ها یا ماه های آینده انجام شود. انتظار داریم پاترول نیسمو بر خاورمیانه تمرکز کند، یعنی جایی که این شاسی بلند علی رغم قدمت هنوز محبوبیت دارد. اواخر این دهه یک پاترول کاملا جدید در دسترس است و می تواند این پلتفرم را با نسل بعدی میتسوبیشی پاجرو به اشتراک بگذارد.

 نظرات