1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی طراحی جدیدی از نیسان قشقایی اسپرت نیسمو + عکس

معرفی طراحی جدیدی از نیسان قشقایی اسپرت نیسمو + عکس

12 اسفند 1399
  • 0

نیسان قشقایی جدید طراحی واضح تری را برای کراس اوور کامپکت جهانی ارائه داد و از همه نظر پیشرفت های فنی را به همراه داشت.

 قدرتمندترین نسخه برادر اروپایی روگ اسپرت دارای 187 اسب بخار قدرت (140 کیلووات) و 243 پوند فوت (330 نیوتن متر) گشتاور است. اما این خروجی به هیچ وجه به پتانسیل شاسی بلندهای عملکردی مدرن نزدیک نیست.


نیسان قشقایی یکی از کراس اوورهای جمع و جور کمپانی نیسان می باشد که در مدل های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ هم وارد کشور ما توسط پارس خودرو شده است ولی متاسفانه ادامه پیدا نکرد.

ما هنوز چیزی در مورد نسخه اسپرت قشقایی جدید نشنیده ایم. اگرچه یک مدل کمی قدرتمندتر در آینده ممکن به نظر می رسد، اما ما بسیار شک داریم که یک مدل کامل نیسمو وجود داشته باشد. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم قشقایی نیسمو را در خواب ببینیم، درست است؟


طراح X-Tomi می آید تا با ارائه یک نسخه جدید از عملکرد دو نفره قشقایی / روگ اسپرت، به تخیل ما کمک کند. به نظر می رسد سپر استاندارد کراس اوور برای نسخه عملکردی مناسب باشد زیرا بدون اصلاحات قابل توجهی به این رندر منتقل می شود.

رینگ های مشکی شش بلند ترمزهای عظیم با کولیس قرمز را پنهان می کنند. به نظر می رسد شاسی آن نسبت به خودروی واقعی کمی گسترده تر است و مدل کمی پایین تر از سطح زمین قرار دارد.


تصور می کنیم یک قشقایی نیسمو می تواند یک سیستم هیبریدی پلاگین با دو موتور الکتریکی و یک موتور درونسوز کوچک توربو دریافت کند. این به کراس اوور تنظیم شده با سیستم نیسمو امکان استفاده از سیستم تمام چرخ محرک و تعادل وزن بهتر را می دهد.نظرات