1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود پیکاپ جدید جک T8 کرمان موتور به بازار ایران + قیمت

ورود پیکاپ جدید جک T8 کرمان موتور به بازار ایران + قیمت

30 اسفند 1399
  • 0

جک یکی از برندهای چینی بازار خودرو کشور است که در 11 سالی که از عمر آن در بازار ایران می گذرد توانسته به سهم مناسبی از بازار دست پیدا کند.

جک در بازار ایران، کار خود را با سگمنت سدان آغاز کرد و پس از آن با معرفی اس یو وی جک اس5 و کراس اوور جک اس3 توانست سبد محصولات خود را متنوع تر کند و مدتی است که سبد محصولات جک در ایران با معرفی پیکاپ تی 8 کامل تر شده است.

پیکاپ جک تی8 کرمان موتور در دسته پیکاپ های متوسط قرار دارد که بتازگی در مدل دو کابین وارد بازار شده و رقبایی همچون آمیکو آسنا و پیکاپ فوتون تونلند را در برابر خود می بیند.

پیکاپ جک تی 8 با پیشرانه 1997 سی سی با توان 174 اسب بخار و گشتاور 290 نیوتن متر که از دورهای پایین در دسترس است راهی بازار می شود که این قدرت از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی به چهار چرخ خودرو منتقل خواهد شد.

جک تی8 با فرمان هیدرولیک و ترمزهای 4 چرخ دیسکی با رینگ های 18 اینچی تراش خورده به بازار می آید در حالی که سیستم تعلیق جلوی خودرو، مستقل از نوع جناقی دوبل با فنر مارپیچ و سیستم تعلیق عقب نیز غیر مستقل و از نوع فنر تخت خواهد بود. 

این خودرو حدود 2 ماه قبل با قیمت 690 میلیون تومان شرایط فروش آن آغاز شده بود و هم اینک با قیمتی بین 800 تا 825 میلیون تومان در بازار قیمتگذاری می‌شود.نظرات