1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. برای اولین بار میتسوبیشی اوت لندر PHEV جدید 2023 معرفی شد + عکس

برای اولین بار میتسوبیشی اوت لندر PHEV جدید 2023 معرفی شد + عکس

میتسوبیشی اوت لندر PHEV جدید 2023 معرفی شد + عکس
25 مهر 1400
  • 0

میتسوبیشی جدیدترین نسل اوت لندر را در ماه فوریه معرفی کرده اما در حرکتی سورپرایز کننده تصمیم گرفته نسخه به‌روز شده از مدل پلاگین هیبریدی قبلی را چند روز بعدتر به همگان نشان دهد. این تصمیم تقریباً هم‌زمان با معرفی نسل بعدی اوت لندر پلاگین هیبریدی بوده زیرا قرار است این مراسم در ۲۸ اکتبر انجام شود. در همین اثنا میتسوبیشی تصاویر رسمی اقتصادی‌ترین نسخه اوت لندر را منتظر کرده است.

2023-Mitsubishi-Outlander-PHEV-01-767.webp

اوت لندر شاسی بلند میات سایز شرکت میتسوبیشی می باشد که در ایران هم مدل های 2016 تا 2018 این خودرو وارد شدند. این خودرو بر خلاف کیفیت ساخت بالا در بازار کشور ما نتوانست موفقیت چشمگیری را به دست بیاورد و باعث شد که سهم زیادی از فروش در بازار را نتوانند در مقابل رقبای کره ای خود مثل سانتافه و سورنتو کسب کند.

واقعیت این است که از نظر طراحی ظاهری تفاوت زیادی بین نسخه پلاگین هیبریدی و استاندارد بنزینی وجود ندارد. بله یک درگاه شارژ و نشان پلاگین هیبرید EV روی درب‌های جلو و درب پشتی دیده می‌شود اما جدای از آن چیز قابل ذکر دیگری وجود ندارد هرچند تنها استثنا به سقف مشکی مدل پلاگین هیبریدی مربوط می‌شود.

2022-mitsubishi-outlander-phev-767x431.webp

همین داستان درباره کابین هم صادق است و تنها پشت آمپرهای دیجیتالی این مدل کمی با نسخه استاندارد تفاوت داشته و میزان شارژ باتری را به نمایش می‌گذارند. جدای از بهبودهای مربوط به کیفیت متریال و تکنولوژی بکار رفته، کابین اوت لندر پلاگین هیبریدی مزیت سه ردیف بودن را داشته و این در حالی است که نسل قبلی فاقد چنین قابلیتی بوده است.

هنوز مشخصات فنی اوت لندر پلاگین هیبریدی ۲۰۲۳ اعلام نشده اما میتسوبیشی تائید کرده این خودرو قدرت بیشتر و باتری بزرگ‌تر را با شعاع حرکتی بهتر ترکیب خواهد کرد. شایعاتی درباره تولید نسخه پرفورمنس توسط بخش تیونینگ رالی آرت به گوش رسیده اما فعلاً چیزی تائید نشده است.

2023-Mitsubishi-Outlander-PHEV-02-767x431.webp

پس از معرفی رسمی در اواخر ماه جاری میلادی، اوت لندر پلاگین هیبریدی از اواسط دسامبر روانه بازار ژاپن و سپس در آمریکا هم عرضه خواهد شد. این خودرو با رنگ بدنه شامل رنگ جدید مشکی دایموند و رینگ‌های ۲۰ اینچی دو رنگ در دسترس خواهد بود.

منبع پدال


نظرات