1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. انتشار توضیحات پارس خودرو در مورد فیش یکی از مدیران

انتشار توضیحات پارس خودرو در مورد فیش یکی از مدیران

6 آذر 1400
 • 7

پیرو جو رسانه ای ایجاد شده در‌ مورد چک حق ماموریت مدیرعامل عزل شده امداد خودرو سایپا و پس از برخورد قاطع مدیرعامل سایپا با این موضوع، روز  گذشته برخی از رسانه‌‌ها اقدام به انتشار فیش حقوقی یکی از مدیران شرکت پارس خودرو کردند که این شرکت در این مورد توضیحاتی را ارائه کرده است:

به گزارش car.ir از پارس خودرو؛ در فیش منتشر شده یکی از مدیران شرکت پارس خودرو در برخی از رسانه ها مبلغ ۲۹ میلیون تومان به اشتباه به عنوان حق ماموریت کربلا عنوان شده که صحیح نبوده و نیاز به توضیحات بیشتری دارد.

‏‎در این فیش حقوقی مبلغ ۲۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بابت طلب ارزی درج شده است که شامل هزینه بلیت هواپیما، هزینه اسکان، تست کرونا، ایاب و ذهاب و سایر هزینه‌ها در کشور‌ عراق است.

مبلغ درج شده به عنوان فوق العاده ماموریت نیز به دلیل وظایف محوله و تعدد ماموریت‌های نامبرده مطابق ضوابط قانونی حق ماموریت های داخلی پرسنل شرکت لحاظ و محاسبه شده است.

‏‎لازم به ذکر است ایشان به مدت ۹ روز قبل از ایام اربعین حسینی در کشور عراق حضور داشته و بابت این حضور هیچ حق ماموریتی دریافت نکرده است و همانگونه که گفته شد حق ماموریت درج شده در فیش حقوقی مربوط به ماموریت های داخلی دیگر او بوده که در همان ماه محاسبه و‌ در فیش حقوقی پرداخت شده است.

این اسناد و مطالب مرتبط با آن در شبکه های اجتماعی توسط افراد ناآگاه به نحوی منعکس شده که این ذهنیت را برای مخاطب ایجاد می کند که این مبالغ، صرفا جهت حضور در راهپیمایی اربعین پرداخت شده؛ حال آنکه حضور برخی کارکنان شرکت‌های بزرگ در این ایام در مرزهای غربی یا کشور عراق جهت اجرای طرح های خدماتی، روال بوده و هست.

‏‎در پایان ذکر این نکته ضروری است که انتشار اخبار این چنینی و مرتبط کردن آن با ایام اربعین سرور و سالار شهیدان قطعا باعث خدشه دار شدن اجر خادمان حسینی و زحمت کشان این حوزه خواهد شد، لذا از رسانه های محترم و پر‌تلاش داخلی خواهشمندیم در‌مورد منعکس کردن اخبار و مطالب دقت و بررسی بیشتری داشته و قبل از انتشار، آن موارد را با روابط عمومی شرکت مطرح ‌صحه گذاری کنند.

منبع سایپا


نظرات

 • امیر امیر (7 آذر 1400 ساعت 11:52)

  وقتی دیگ رو هم بزنی بوی *** بیشتر میزنه بالا ، حالا هی آسمون ریسمون کنید ، همه عالم و آدم میدونن که مدیران دوزاری دولتی حدود یکصد و ده درصد از لیاقتشون بیشتر حقوق میگیرن ، حالا چرا صد و ده درص ؟ اون ده درصد دیگه رو باید از جیبشون به بیت المال پرداخت کنند که منصب دولتی میگیرن و در قبالش صد رقم رانت دولتی بدست میارن ، میگید نه ؟ یه بررسی سرانگشتی از فک ئ فامیل همه این دوزاری ها بندازید ببینید چند نفرشون تو این قرعه کشی ها خودرو گرفتن ، من طبق آمار مستند شانزده بار ثبت نام کردم کلا همه رو باختم تو قرعه کشی

 • امین امین (7 آذر 1400 ساعت 10:45)

  شما قالب های درب صندوق (درب پنجم) کوییک رو اصلاح کن، که لازم نباشه برای بستنش درب رو محکم بکوبیم جوری که دستمون خورد بشه، مطمئن باش خیلی ثواب می کنی.
  هرچی کوییک تولید میشه ایراد درب صندوق داره و هیچکس رسیدگی نمی کنه!

 • ارتا ارتا (6 آذر 1400 ساعت 21:41)

  اره همش اشتباه تایپی بوده..اصلا این مسئولین یه لقمه نون شک دار از گلوشون پایین نمیره چه برسه به این حقوقای نجومی،اینا فقط واسه رضای خدا و مردم پست میگیرن..
  ما مردم هم که گوشامون درازه..

 • یعقوبی یعقوبی (6 آذر 1400 ساعت 20:34)

  چقدر خادم حسینی داریم بازار 9 روز سفر 28 میلیون تومان زیاران مقبره ول حق تعالی

 • یعقوبی یعقوبی (6 آذر 1400 ساعت 20:32)

  ماشاءالله. عجب خادمان حسینی داریم که ما بی خبر بودیم . برای نه روز ماموریت و زیارت و تجارت 28 میلیون تومان حق الزامی گرفته .

 • ALI ALI (6 آذر 1400 ساعت 17:00)

  در زمان رییس جمهور محبوب اسمش را نیار منطقی مدیر ایران خودرو بود برای شب عید اونموقع برای خودش پاداش 500میلییونی نوشته بود.نمیدونم پشت این مدیر عزیز کی بود که رییس جمهور محبوب اسمش را نیار با اینکه شخص دوم مملکت بود با هزار و یک زحمت از مدیری ایران خودرو عزلش کرد.عجیبه،همین اقای منطقی بعد از عزل شد رییس هوا فضا.شاید به خاطر اینکه در زمان اقای منطقی پژو ها اتش میگرفتند و سرنشینان را به فضا می فرستاد مسئولین عزیز هم خط منطقی گفتند این بابا به درد هوا فضا می خوره.از موقعه ایکه منطقی رییس هوا فضا شد الحمدالله روزی یک کهکشان جدید ما ایرانیان کشف و همچنین ضبط می کنیم.!!!!!!!!!!

 • شمیم شمیم (6 آذر 1400 ساعت 16:52)

  این همه دزدی و حق‌الناس و هزار هزار گناه و توقع باران از خدا .. خیلی ملت عجیبی هستیم