1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار خودرو
  4. ((فروش خودرو زیر قیمت بازار))!! جدیدترین روش کلاهبرداری

((فروش خودرو زیر قیمت بازار))!! جدیدترین روش کلاهبرداری

فروش خودرو زیر قیمت بازار
7 آذر 1400
  • 1

در شرایط فعلی بازار خودروی کشور آیا خرید وعده ای ماشین کار درستی است؟ فعالان بازار خودرو معتقدند خرید وعده ای خودرو در بازار فعلی کار درستی نیست و مشتریان باید فقط به شرط رویت خودرو اقدام به پرداخت هزینه کنند.

بازار خرید و فروش خودرو در اولین روز از هفته جاری همچنان شاهد رکود در معاملات است. به اعتقاد فعالان بازار بلاتکلیفی قیمت خودرو عاملی شده تا مشتریان دست از معامله کشیده و منتظر تعیین تکلیف وضعیت بازار باشند.
جالب اینجاست که در شرایطی که بازار در رکود مطلق قرار داشته و کمتر کسی اقدام به معامله می‌کند برخی از سوء استفاده کنندگان با شگردهای خاص درصدد کسب سود بیشتر از بازار بلاتکلیف خودرو هستند به نحوی که با وجود آن که تحویل خودرو به صورت فوری و آنهم کارتکسی وجود ندارد برخی با شگردهایی از جمله فروش خودرو زیر قیمت بازار خریدار را مجاب به خرید می کنند.

فعالان بازار معتقدند نباید در شرایط فعلی خودرو به صورت وعده ای خرید کرد و مشتریان باید به شرط روئیت خودرو اقدام به پرداخت هزینه کنند.

در بازار امروز خرید و فروش خودرو تیبا دو با قیمت ۱۸۱ میلیون تومان، ساینا ۱۸۳ میلیون، کوئیک آر ۱۸۹ میلیون تومان، و پژو ۲۰۶ صندوقدار ۳۰۰ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

همچنین پژو ۲۰۶ تیپ پنج با قیمت ۳۰۳ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ دو ۲۶۰ میلیون تومان، سمند ال ایکس ۲۸۰ میلیون تومان، سمند سورن ۳۲۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۴۳۰ میلیون توان، رانا ال ایکس ۲۴۳ میلیون تومان، سایپا ۱۱۱ با قیمت ۱۷۰ میلیون تومان، رانا پلاس ۲۷۹ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ جی ال ایکس ۲۴۶ میلیون تومان و پژو پارس ۳۰۹ میلیون تومان فروخته می شود.نظرات

  • علی علی (8 آذر 1400 ساعت 10:51)

    در سایتهای فروش بخصوص دیوار آگهی های با 20 یا 30 تومن زیر قیمت با عناوین (تحویل فوری و لحظه ای، بدون هزینه اضافی و زیر قیمت) درج میکنن و مشتری رو اغوا میکنند، این کلاهبردارا یه مقدار یا تمامی پول رو میگیرن، معمولا ماشینی ذر کار نیس و اگر ماشینی هم باشه بدون آپشن و اشکال فنی دارن و یا مدارک ماشین اشکال دارد. من خودم تجربه گرفتاری در دام این کلاهبرداران را دارم، با آگهی زیر قیمت در دیوار که نمایشگاه بزرگ و لوکسی بود مراجعه کرده و ماشین صفری رو قولنامه و کل مبلغ رو پرداخت کردم، گفتن عصری صاحب ماین میاد قولنامه رو امضا میکنه و ماشین رو تحویل میدیم، عصر که مراجه کردم گفتن طرف منصرف شده پولت هم پیش اون هست باید پولتو از صاحب ماشین بگیری، خلاصه بعد از دو ماه دوندگی و مکافات و اجیر کردن اوباش که زبان اونا رو بلد بود تونستم پولم رو بگیرم، وگرنه با شکایت و دادگاه نمیتوان به حق رسید.