1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. نماینده مجلس: مبنای افزایش قیمت خودرو برای ما مشخص نیست

نماینده مجلس: مبنای افزایش قیمت خودرو برای ما مشخص نیست

25 آذر 1400
 • 4

برخی از نمایندگان مجلس درباره اعطای مجوز افزایش قیمت خودرو در کارخانه که از طرف ستاد تنظیم بازار به دو خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا و نحوه محاسباتی که منجر به افزایش حدود 10 تا 18 درصدی قیمت ها شدند، ابهاماتی را وارد می دانند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: مبنای افزایش قیمت خودرو برای مجلس روشن نیست و نسبت به آن معترض هستیم باید در این خصوص افکار عمومی را قانع کنند. 

علیرضا سلیمی در نشست علنی روز (سه شنبه، 23 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: قیمت بلیط سفر به عتبات قابل توجیه نیست، افرادی که به عتبات سفر می کنند باید برای تست PCR یک میلیون و 500 هزار پرداخت و در گاهی اوقات به دلیل عدم اتخاذ تدابیر مناسب اسیر برخی از افراد سوءاستفاده گر می شوند.

وی ادامه داد: چرا به صورت نسبی قیمت بلیط سفر به برخی کشورها مانند ارمنستان و ترکیه پایین تر از سفر به عتبات است، وزارت راه و شهرسازی در این خصوص به صورت ویژه اقدام کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: مبنای افزایش قیمت خودرو برای مجلس روشن نیست و نسبت به آن معترض هستیم باید در این خصوص افکار عمومی را قانع کنند.

منبع ایلنا


نظرات

 • milad milad (25 آذر 1400 ساعت 14:19)

  کلا واسه شما هیچی مشخص نیست.خودتونم نمیدونید کجایید

 • ساناز ساناز (25 آذر 1400 ساعت 13:19)

  قيمت تموم شده رفته مجلس دنبال زير بقل ماره... خودتونيد

 • وحید وحید (25 آذر 1400 ساعت 09:00)

  (نماینده مجلس: مبنای افزایش قیمت خودرو برای ما مشخص نیست)..... ای دادبیدا برای ما هم مشخص نیست... گمونم دست امریگا و اسراییل تو کاره ...

 • تاسف تاسف (25 آذر 1400 ساعت 08:43)

  خدا قوت
  تا الان خواب تشریف داشتید؟!
  ماشین های خودتون رو تحویل گرفتید؟! الان خیالتون راحت شد گفتید یکم هم درباره خودرو حرف بزنیم که خیلی تابلو نباشه ما با دزدهای دولتی هستیم؟!
  سه ساله که به بهانه تورم و قیمت دلار، قیمت ماشین چند برابر شده( حتی چند برابر تورم افزایش قیمت داشته)
  تاز ه الان براتون سوال ایجاد شده؟!

  حرام تون باشه اون حقوقی که میگیرید.
  شما نماینده خائن ها و دزد ها تو مجلس هستید، نه نماینده مردم....
  از ماست که بر ماست