1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی تاندرتراک، وانت الکتریکی عجیب با توانایی شش چرخ شدن + عکس

معرفی تاندرتراک، وانت الکتریکی عجیب با توانایی شش چرخ شدن + عکس

9 دی 1400
  • 0

دنیای خودرو پر از شرکت‌هایی است که به دنبال تولید عجیب‌ترین و جالب‌ترین خودروها هستند. به لطف قوای محرکه الکتریکی و پیشرفت سریع تکنولوژی باتری، شرکت‌های کوچک نیز فرصت حضور در صنعت خودرو را پیدا کرده‌اند. جدیدترین وانتی که پدیدار شده محصول شرکت آی پی دیویژن ولفگانگ است که روی ارائه طراحی‌های نوآورانه و پیشرفته تمرکز دارد. این وانت جدید تاندرتراک نام داشته و روشی منحصربه‌فرد را برای ارائه یک وانت الکتریکی انتخاب نموده است. ما چنین چیزی را قبلاً ندیده بودیم.

thundertruck-designboom-03.webp

طراحی این وانت نشان می‌دهد که آینده وانت‌ها چه چیزی می‌تواند باشد. تاندرتراک مفهوم وانت‌های الکتریکی همه‌جارو را وارد مرحله جدیدی کرده و در این رندرهای سه‌بعدی زیبا می‌توانیم آینده آفرود را تصور کنیم.

Thundertruck-4-767x431.webp

ساخت یک خودروی تولیدی نهایی بسیار سخت‌تر از منتشر کرده رندرهایی از یک خودروی دیجیتالی است. نبود محدودیت در رندرها به طراحان این اجازه را می‌دهد تا از ایده‌های دیوانه‌واری استفاده کنند. برای مثال تکنولوژی افزایش دهنده برد تاندرتراک را در نظر بگیرید که باعث اضافه شدن چرخ های بیشتری به بخش عقب این وانت می‌شوند. این ویژگی منحصربه‌فرد باعث می‌شود ۲۵۷ کیلومتر دیگر به شعاع حرکتی کل ۹۰۱ کیلومتری تاندرتراک اضافه شود. همین افزایش دهنده برد باعث می‌شود وانت موردبحث به محصولی شش چرخ تبدیل شده و از نظر آفرود تواناتر باشد.

thundertruck-designboom-08.webp

از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این وانت الکتریکی می‌توان به سایبان خورشیدی بزرگی اشاره کرد که به شارژ خودرو کمک می‌کند. تاندرتراک همچنین به لطف این سایبان باعث آرامش و آسایش بیشتر سرنشینان در زمان گردش در طبیعت خواهد شد. وانت موردبحث یک مثال عالی از آینده احتمالی وانت‌های الکتریکی می‌باشد هرچند با خط تولید سال‌های زیادی فاصله دارد.

Thundertruck-2-767x431.webp

Thundertruck-5-767x431.webp

منبع پدال


نظرات